🚨 اخبار ارز دیجیتال

تغییرات ارائه شده توسط Fidelity's Ethereum ETF

فهرست

  • شباهت های ETF بیت کوین
  • نرخ تایید پایین، اهداف قیمت بالا

متعلق به غول مالی Fidelity ارسال شد پیشنهادی اصلاح شده اتریوم (ETH) صندوق قابل معامله در مبادله (ETF) که سهام را به برنامه اضافه می کند.

با توجه به این برنامه، امکان سهامداری برخی از دارایی های صندوق با کمک یک تامین کننده قابل اعتماد وجود خواهد داشت.

شباهت های ETF بیت کوین

پرونده اصلاح شده به تأیید تأییدیه های متعدد ETF بیت کوین اشاره دارد. این غول مالی استدلال می کند که به دلیل همبستگی زیاد بین اتریوم و معاملات آتی بیت کوین که توسط CME منتشر شده است، روشن کردن همان محصول برای بزرگترین آلتکوین منطقی است.

از آنجایی که SEC انتظار دارد نظارت CME برای کمک به شناسایی نمونه‌های احتمالی کلاهبرداری و شیوه‌های دستکاری مفید باشد، Fidelity ادعا می‌کند که همان منطق باید برای شناسایی ETF‌های اتریوم اعمال شود.

شایان ذکر است که ETF بیت کوین Fidelity پس از جذب تقریباً ۷ میلیارد دلار از زمان عرضه در ژانویه تاکنون توانسته است در بین محبوب ترین ETF های امسال قرار گیرد.

در کنار ETF بیت کوین بلک راک که همچنان رکوردها را می شکند، مقام اول را به خود اختصاص داد.

نرخ تایید پایین، اهداف قیمت بالا

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، Standard Chartered اخیراً پیش بینی قابل توجهی کرده است که اگر SEC یک ETF نقطه ای اتریوم را در ماه مه تصویب کند، قیمت اتریوم به طور بالقوه می تواند به هدف پای ۸۰۰۰ دلار برسد.

با این حال، به گفته کارشناسان مختلف، چنین سناریویی بعید به نظر می رسد. در حالی که SEC به دنبال موفقیت ETF های بیت کوین نقطه ای با برخی واکنش ها در کنگره مواجه است، به نظر می رسد فشار سیاسی در حال حاضر مانع اصلی باشد.

نظرات متفاوتی در مورد تأثیر احتمالی ETF Spot Ethereum وجود دارد. به عنوان مثال، شرکت سرمایه گذاری VanEck معتقد است که یک ETF نقطه ای می تواند معامله بسیار بزرگتری نسبت به محصولات مشابه بیت کوین باشد. با این حال، اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد بلومبرگ، اخیراً تأثیر چنین ETF را کم اهمیت جلوه داده و آن را با یک اقدام افتتاحیه مقایسه کرده است که تلاش می کند از یک سرنخ پیروی کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا