اخبار ارز دیجیتال

Fidelity با ورودی روزانه بیت کوین امروز بهتر از BlackRock و سایر ETF ها عمل می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • Beats Fidelity، BlackRock، Ark و دیگران
  • ۱.۳ میلیارد دلار در مبادلات بیت کوین

داده‌های منتشر شده توسط پلتفرم تحلیلی @lookonchain نشان می‌دهد که Fidelity برنده امروز از نظر ورودی بیت‌کوین به ETF‌های نقدی در ۲۳ فوریه است.

Beats Fidelity، BlackRock، Ark و دیگران

توییت ارسال شده توسط @lookonchain نشان می‌دهد که در ۲۳ فوریه، در مجموع ۵۸۷۱ بیت‌کوین توسط هشت مورد از یازده ETF بیت‌کوین مبتنی بر نقطه خریداری شده است. این معادل ۲۹۴.۳ میلیون دلار فیات است.

بیشترین ورودی توسط صندوق بیت کوین Fidelity Wise Origin با ۳۰۶۱ بیت کوین به ارزش ۱۵۵.۸ میلیون دلار مشاهده شد. ۱۳۰ بیت کوین به iShares Bitcoin Trust که توسط BlackRock راه اندازی شد و ۲۴۱۵ BTC خرید. Ark ETF 21 بیت کوین را به اشتراک می گذارد. بنابراین، Fidelity شاهد بزرگترین ورودی بیت کوین امروز بود.

Grayscale 3929 BTC به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیون دلار را از دست داد.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، وجوه معامله شده در این صرافی بیت کوین امروز از نظر حجم معاملات از ۵۰ میلیارد دلار فراتر رفته است.

۱.۳ میلیارد دلار در مبادلات بیت کوین

بر اساس توییت اخیر سرویس نظارت بر بلاک چین Whale Alert، مقدار زیادی بیت کوین بین کیف پول های رمزنگاری ناشناس (۲۶۱۳۹ BTC) جابجا شده است. این مقدار از ارزهای دیجیتال پرچمدار در فیات ۱,۳۲۵,۶۱۶,۹۱۹ دلار ارزش دارد.

دلایل این حرکت نامشخص است، اما می‌تواند یک نهنگ تغییر ثروت ارزهای دیجیتال بین کیف پول‌ها یا یک معامله OTC باشد.

این در حالی است که بیت کوین در دو روز گذشته ۱.۷۴ درصد کاهش داشته است. در روز جمعه، این کاهش تقریباً ۱ درصد بود، اما با رشد جزئی همراه شد و ارز دیجیتال پیشرو را به بالای سطح قیمت ۵۱۰۰۰ دلار رساند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا