اخبار ارز دیجیتال

Fidelity کارمزد ETF بیت کوین را در اروپا کاهش می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فیدلیتی، مدیر دارایی معروف اعلام کرد کاهش در کارمزد محصول قابل معامله در بورس بیت کوین (ETP) در اروپا به روند کاهش کارمزدها به دلیل افزایش رقابت در بازار بین صادرکنندگان کریپتو می پیوندد. Fidelity Physical Bitcoin ETP (FBTC) اکنون نسبت هزینه کل آن (TER) از ۰.۷۵٪ به ۰.۳۵٪ کاهش می یابد، که باعث رقابتی تر شدن آن در بازار می شود.

پویایی بازار

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، اخبار مربوط به X را به اشتراک گذاشت و به اهمیت کاهش کاهش کارمزد در اروپا از ۷۵ واحد پایه (bps) به ۳۵ واحد پایه اشاره کرد.

حرکت کاهش قیمت Fidelity به دنبال کاهش کارمزد مشابه سایر ارائه دهندگان ارزهای دیجیتال در اروپا از جمله Invesco، WisdomTree و CoinShares صورت می گیرد. این کاهش‌ها به دنبال راه‌اندازی ۱۱ ETF بیت‌کوین نقطه‌ای در ایالات متحده بود که جنگ قیمتی را در میان مدیران دارایی در اروپا با هدف سرمایه‌گذاری بر تقاضای فزاینده سازمانی برای محصولات کریپتو آغاز کرد.

کریستین استاب، مدیر عامل فیدلیتی اروپا، در مورد تأثیر تأیید اخیر ETF بیت کوین در ایالات متحده بر علاقه سرمایه گذاران جهانی به ارزهای دیجیتال، گفت: «ما در ماه های گذشته گفتگوهای متعددی با مشتریان داشته ایم، همانطور که به درستی انجام شده است. درخواست یک پیشنهاد. این یک راه موثر برای سرمایه گذاری بر روند است.”

اثرات کاهش کارمزد بر بازار ارزهای دیجیتال

هدف کاهش کارمزد Fidelity پاسخگویی به این تقاضای جدید است و سرمایه‌گذاران بیشتری را قادر می‌سازد تا از طریق ETPهای آن به کلاس دارایی بیت کوین دسترسی داشته باشند. از آنجایی که رقابت تشدید می شود و سرمایه گذاران به دنبال گزینه های سرمایه گذاری مقرون به صرفه هستند، ارائه دهندگان ETF تحت فشار هستند تا هزینه ها را کاهش دهند تا رقابتی باقی بمانند.

با این کاهش کارمزد، FBTC اکنون به یکی از ارزان ترین ETP های فیزیکی بیت کوین اروپا تبدیل شده است و ساختار کارمزد خود را با رقبایی مانند WisdomTree و CoinShares مطابقت می دهد و کارمزدهای خود را به ۰.۳۵ درصد کاهش می دهد. این همچنین نشان دهنده تعهد Fidelity به برآوردن نیازهای در حال تغییر سرمایه گذاران و به حداکثر رساندن ارزش برای مشتریان خود است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا