اخبار ارز دیجیتال

Fidelity Plan NFT Marketplace: خبرنامه Nifty، ۲۱-۲۷ دسامبر

Fidelity، یک شرکت سرمایه گذاری، اخیراً یک درخواست علامت تجاری ارائه کرده است که نشان دهنده قصد خود برای ورود به فضای NFT و Metaverse است.

در خبرنامه این هفته، درباره برنامه ریزی غول سرمایه گذاری Fidelity برای ورود به فضای توکن غیرقابل تعویض (NFT) و چگونگی رشد بازار NFT ایتالیا بخوانید. دریابید که چگونه هکرهای کره شمالی از وب سایت های فیشینگ برای هدف قرار دادن دارندگان NFT استفاده می کنند و به مکالمه ما با Crypto Raiders گوش دهید. NFT Steez پادکست و فراموش نکنید که Nifty News این هفته شرکت بازی سازی ژاپنی Square Enix را نشان می دهد که میلیون ها دلار روی توسعه دهندگان بازی NFT سرمایه گذاری کرده است.

Fidelity بازار NFT و خدمات مالی را در Metaverse برنامه ریزی می کند

در ۲۱ دسامبر، شرکت سرمایه گذاری Fidelity سه درخواست علامت تجاری را به اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده ارسال کرد. بایگانی علامت تجاری NFTs، NFT Marketplaces و Metaverse Investment Services را پوشش می دهد، که نشان می دهد شرکت برنامه هایی برای ورود به این فضا دارد.

به نظر می رسد یکی از تمرکزهای این شرکت بر روی Metaverse باشد که نشان می دهد روزی ممکن است خدمات سرمایه گذاری در دنیای مجازی ارائه دهد. پیشنهادات ممکن است شامل صندوق های مختلفی مانند صندوق های سرمایه گذاری مشترک و صندوق های بازنشستگی باشد.

به خواندن ادامه دهید…

ایتالیا در حال ایجاد رنسانس هنر رمزنگاری: گزارش بازار NFT

گزارش اخیر منتشر شده توسط Research and Markets پیش بینی می کند که بازار NFT ایتالیا تا پایان سال ۲۰۲۲ ۴۷.۶ درصد رشد خواهد کرد. این امر کل بازار NFT ایتالیا را به ۶۷۱ میلیون دلار می رساند.

این گزارش همچنین پیش‌بینی می‌کند که صنعت NFT این کشور طی پنج سال آینده نرخ رشد سالانه ۳۴.۶ درصدی را نشان می‌دهد و هزینه‌های آن در سال ۲۰۲۸ به حدود ۳.۶ میلیارد دلار خواهد رسید.

به خواندن ادامه دهید…

هکرهای کره شمالی از نزدیک به ۵۰۰ دامنه فیشینگ برای سرقت NFT استفاده می کنند

یک روز قبل از کریسمس، شرکت امنیتی بلاک چین SlowMist تاکید کرد که هکرهای کره شمالی کمپین گسترده ای را برای هدف قرار دادن کاربران NFT راه اندازی کرده اند. بر اساس گزارش ها، مهاجمان حدود ۵۰۰ دامنه فیشینگ را برای فریب قربانیان احتمالی ایجاد کردند.

برخی از وب سایت ها بازارهای محبوب NFT مانند OpenSea، X2Y2 و Rarible را جعل کردند. این وب سایت جعلی در تلاش است تا از پروژه اخیر مرتبط با جام جهانی تقلید کند.

به خواندن ادامه دهید…

Nifty News: Square Enix در شرکت بازی NFT سرمایه گذاری می کند، Beeple در مورد آینده هنر NFT و موارد دیگر صحبت می کند.

غول بازی ژاپنی Square Enix اخیراً ابتکار Metaverse خود را راه اندازی کرده و حدود ۵۳ میلیون دلار برای ساخت بازی های موبایل و بلاک چین سرمایه گذاری کرده است. این اعلامیه اشاره می‌کند که این شرکت با توسعه‌دهنده بازی Gumi همکاری خواهد کرد تا بازاری متمرکز بر NFT‌های بازی ایجاد کند.

به خواندن ادامه دهید…

Cointelegraph را بررسی کنید NFT Steez پادکست

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات این هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال تحول، دوباره بررسی کنید.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا