اخبار ارز دیجیتال

Fidelity معاملات BTC و ETH بدون کمیسیون را به سرمایه گذاران خرد ارائه می دهد

Fidelity Crypto در ابتدا بر روی بیت کوین و اتر تمرکز خواهد کرد. شرکت‌های کارگزاری با استفاده از سود ۱% در معاملات خود سود می‌کنند.

Fidelity Investments دسترسی خرده فروشی به خدمات تجارت ارزهای دیجیتال بدون کمیسیون را گسترش می دهد. این حرکتی است که برای شناخت علاقه رو به رشد جریان اصلی به دارایی های دیجیتال طراحی شده است.

طبق گزارش CNBC، خدمات جدید ارزهای دیجیتال Fidelity توسط شرکت تابعه آن، Fidelity Digital Assets ارائه خواهد شد. این سرویس جدید که Fidelity Crypto نام دارد، به سرمایه گذاران خرد اجازه می دهد تا بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را با حداقل کارمزد خرید و فروش کنند. به جای کارمزد، Fidelity Crypto یک اسپرد ۱% را در تمام معاملات اعمال می کند. در بازارهای مالی، اسپرد نشان دهنده تفاوت بین قیمت خرید و فروش یک دارایی است.

Fidelity تاریخ راه اندازی این سرویس جدید را مشخص نکرده است، اما لیست انتظار دسترسی زودهنگام را برای کاربران باز کرده است. شرکت‌های کارگزاری گفتند که سرمایه‌گذاران خرد را برای تجارت ارزهای دیجیتال بدون کمیسیون هدف قرار می‌دهند، زیرا اکثر مشتریان آنها قبلاً در دارایی‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

مدیر دارایی در بیانیه ای به CNBC گفت: «بخش قابل توجهی از مشتریان Fidelity در حال حاضر به ارزهای رمزنگاری شده علاقه مند هستند و مالک آن هستند.

Fidelity Digital پیشنهادات خود را به سرمایه گذاران نهادی در طول بازار نزولی گسترش داده است و اخیراً خدمات نگهداری و تجارت اتر را برای مشتریان با ارزش خالص راه اندازی کرده است. در آوریل سال جاری، مدیر دارایی اعلام کرد که قصد دارد به پس انداز بازنشستگان اجازه دهد مستقیماً از حساب های ۴۰۱ (k) خود در بیت کوین سرمایه گذاری کنند.

مربوط: گزارش وفاداری، انعطاف پذیری زمستانی رمزارز، شکاف پذیرش بزرگ در میان سرمایه گذاران را نشان می دهد

Fidelity یکی از حامیان نهادی اصلی بیت کوین و دارایی های دیجیتال است و بیت کوین را “ارز منتخب” می نامد و شاهد پذیرش آن خواهد بود. با این حال، گمانه زنی ها در مورد عرضه خرده فروشی مدتی است که ایجاد شده است. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، مایک نووگراتز، مدیرعامل Galaxy Digital در ماه سپتامبر گفت که Fidelity به زودی دسترسی خرده فروشی به ارزهای دیجیتال را راه اندازی خواهد کرد.

نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا