اخبار ارز دیجیتال

Fidelity Exec Timer پیش بینی کرد ضرر بیت کوین ادامه خواهد داشت

فهرست

  • خوش بینی محتاطانه
  • سقوط وحشتناک بیت کوین

جورین تایمر، مدیر اجرایی Fidelity حدس بزن بیت کوین همچنان شاهد نوسانات مداوم قیمت خواهد بود.

تایمر که به‌خاطر تحلیل‌های زیرکانه‌اش شناخته می‌شود، اظهار داشت که برخی از موقعیت‌ها در معاملات آتی بیت‌کوین و سهام حساس به بیت‌کوین شروع به کاهش کرده‌اند.

خوش بینی محتاطانه

آخرین تحلیل بیت کوین تایمر مملو از خوش بینی محتاطانه است. تایید SEC از ETF های بیت کوین بدون شک یک معامله بزرگ است. گامی به سوی «بزرگسالی» بیت کوین در دنیای سرمایه گذاری. اما با گام های بزرگ، نوسانات بزرگی نیز به همراه خواهد داشت.

اکنون که با سرنوشت این ETF ها در هم آمیخته است، مسیر ارزش بیت کوین به یک راهپیمایی ضعیف بین واکنش های فوری و پتانسیل طولانی مدت تبدیل شده است.

بنابراین تایمر اکنون انتظار دارد نوسانات قیمت بیشتر شود زیرا راه اندازی ETF نقطه ای به یک رویداد فروش خبری تبدیل می شود.

همانطور که تایمر اشاره کرد، کاهش اخیر شاخص سهام حساس به بیت کوین گلدمن ساکس، بیشتر یک کالیبراسیون مجدد بازار است تا یک پرچم قرمز.

سقوط وحشتناک بیت کوین

بعد از راه اندازی ETF چه اتفاقی افتاد؟ ارزش بیت کوین نسبت به اوج اخیر خود ۲۰ درصد کاهش یافته است. این کاهش باعث شد جامعه کریپتو از هم جدا شود.

مدیرعامل بلاک استریم، آدام بک، یک چهره شناخته شده ارزهای دیجیتال، همچنان صعودی است و ETF ها را دیوار عظیمی از قدرت خرید می داند که از قیمت بیت کوین حمایت می کند.

او «دست‌های ضعیف» در بازار را صدا می‌زند و استدلال می‌کند که آن‌ها به اندازه کافی برای جبران این کاهش خرید نمی‌کنند.

از سوی دیگر، رویکرد جیم کرامر نزولی تر است. او دارد حدس بزن بیان شده است که روند نزولی بیت کوین ممکن است به دلیل عدم وجود سرمایه کافی برای حمایت از بازار ادامه یابد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا