اخبار ارز دیجیتال

Fidelity Exec کاهش قیمت بیت کوین (BTC) پس از تایید ETF را پیش بینی می کند

فهرست

  • کاهش کوتاه مدت
  • فرزندخواندگی زمان می برد

جورین تایمر، مدیر ارشد Fidelity Investments، عرضه شده است تجزیه و تحلیل روشنگرانه از تأثیر بالقوه تصویب اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ETF های بیت کوین نقطه ای.

تایمر تاکید کرد که این تایید نقطه عطف مهمی در سفر بیت کوین برای تبدیل شدن به یک دارایی مالی اصلی است.

اما ممکن است در کوتاه مدت باعث نوسانات قیمت نیز شود. او بر اهمیت تمرکز بر منحنی پذیرش بیت کوین و تاثیر سیاست پولی بر ارزش آن تاکید کرد.

قیمت بیت کوین (BTC) نسبت به اوج ۴۹۰۰۰ دلاری که مدت کوتاهی پس از تایید ETF به دست آمد، دچار افت شدید شده است. طبق داده های CoinGecko، ارز دیجیتال پیشرو در حال حاضر با قیمت ۴۲۴۰۸ دلار معامله می شود.

کاهش کوتاه مدت

یکی از نگرانی های کلیدی مطرح شده توسط تایمر، احتمال واکنش «فروش اخبار» در بازار بیت کوین است. او پیش بینی می کند که پس از بهبود قابل توجه تایید ETF، ممکن است بازار برای تثبیت سودهای اخیر به زمان نیاز داشته باشد.

تایمر در حمایت از دیدگاه خود به روندهای اخیر در بهره باز (OI) و حرکت در شاخص سهام حساس به بیت کوین گلدمن ساکس اشاره کرد.

مدیران دارایی پیش‌بینی می‌کنند که با حرکت از معاملات آتی به موقعیت‌های نقطه‌ای، OI کاهش یابد. این انتقال ممکن است در کوتاه مدت باعث نوسان قیمت بیت کوین شود.

فرزندخواندگی زمان می برد

تایمر از تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ابراز هیجان کرد و آن را به عنوان یک کاتالیزور بالقوه برای پذیرش گسترده بیت کوین به عنوان یک ارز کالایی ارزیابی کرد.

اما او هشدار داد که پذیرش گسترده ممکن است زمان ببرد.

به گفته تیمر، بیت کوین در حال حاضر در میانه چیزی است که او آن را «محدوده ارزش منصفانه» می نامد، که تحت تأثیر نرخ رشد شبکه و نرخ های بهره واقعی است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا