اخبار ارز دیجیتال

Fidelity ارزش نگه داشتن توییتر را کاهش می دهد

Fidelity ارزش سرمایه گذاری توییتر خود را به بیش از نیمی از سهام اولیه خود در خرید پلت فرم رسانه های اجتماعی توسط ایلان ماسک کاهش داده است.

شرکت سرمایه گذاری Fidelity پس از تامین مالی خرید پلت فرم رسانه های اجتماعی توسط ایلان ماسک، ارزش سهام اولیه توییتر را کاهش داده است.

طبق اسنادی که در نوامبر 2022 در صندوق رشد فیدلیتی بلو چیپ ثبت شد، این شرکت ارزش دفتری سرمایه گذاری خود در توییتر را بیش از 50 درصد کاهش داد. این اپلیکیشن اولین بار توسط Axios گزارش شد.

کاهش ارزش کاهش ارزش دارایی در ترازنامه یک شرکت است. این معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که ارزش بازار یک دارایی کمتر از ارزش دفتری آن (ارزشی که دارایی در ترازنامه ثبت می‌شود) باشد.

در اکتبر 2022، ارزش اولیه Fidelity از سهام توییتر 19.66 میلیون دلار بود که اکنون به 8.63 میلیون دلار کاهش یافته است. به گزارش مارکت اینسایدر، Fidelity مبلغ 316 میلیون دلار برای کمک به ماسک برای خرید توییتر در اکتبر 2022 پیشنهاد داده است.

مرتبط: توییتر شاخص های قیمت BTC و ETH را به ویژگی جستجو اضافه می کند

Fidelity سرمایه گذاری خود در توییتر را از طریق صندوق مشترک X Holdings I Inc.، شرکت هلدینگ که ماسک به عنوان بخشی از پیشنهاد خرید توییتر از آن استفاده می کند، در اختیار دارد.

تصاحب ماسک در توییتر موضوعی بحث برانگیز است که با اخراج کارکنان و تغییرات عملیاتی گسترده در غول رسانه های اجتماعی خدشه دار شده است. گزارش‌های مختلف گمانه‌زنی می‌کنند که سایر شرکت‌های سرمایه‌گذاری ممکن است با کاهش ارزش دارایی‌های توییتر خود از این روند پیروی کنند.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس یکی از شرکت‌هایی بود که ماسک خرید توییتر را تامین مالی کرد. این شرکت به همراه Fidelity، Sequoia Capital Fund و 18 شرکت دیگر متعهد به سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری در توییتر شده است.

کوین تلگراف با Fidelity تماس گرفته است تا جزئیات مربوط به بازنویسی هولدینگ توییتر خود را تأیید کند.

نویسنده: Gareth Jenkinson

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا