اخبار ارز دیجیتال

فراری پرداخت های رمزنگاری شده در ایالات متحده را می پذیرد

تصمیم فراری برای پذیرش پرداخت در ارزهای دیجیتال به دلیل تقاضای بازار و تمایل دلالان انجام شد و بسیاری از مشتریان روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کردند.

فراری در نظر دارد بسته به تقاضای مشتری، پرداخت‌های ارز دیجیتال را برای خودروهای اسپرت لوکس خود در ایالات متحده بپذیرد. این خودروساز همچنین قصد دارد پرداخت های ارز دیجیتال را در اروپا بپذیرد.

رویترز در 14 اکتبر گزارش داد که انریکو گالیرا، مدیر ارشد بازاریابی و تجاری فراری، نیات این برند خودروی لوکس را تایید کرده است. انتخاب فراری برای پذیرش پرداخت با ارزهای رمزنگاری شده به دلیل تقاضای بازار و تمایل فروشنده انجام شد، زیرا بسیاری از مشتریان، از جمله سرمایه‌گذاران جوان باهوش رمزنگاری، در حال سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال هستند.

گالیرا فاش نکرد که فراری قصد دارد چه تعداد خودرو را با پرداخت‌های رمزنگاری بفروشد، اما گفته می‌شود که سبد سفارشات قوی این خودروساز تا سال 2025 به طور کامل رزرو شده است. فراری قصد دارد این بازار رو به رشد را آزمایش کند و با خریداران بالقوه فراتر از مشتریان معمول خود ارتباط برقرار کند. این خودروساز لوکس قصد دارد تا سه ماهه اول سال 2024 پرداخت های رمزنگاری را در اروپا معرفی کند و سپس به سایر مناطق دوستدار رمزنگاری گسترش دهد.

طبق گزارش‌ها، فراری با پردازشگر پیشرو پرداخت رمزنگاری BitPay برای فاز اول در ایالات متحده همکاری کرده است. این همکاری امکان تجارت در بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و USD Coin (USDC) را فراهم می کند.

گالیرا گفت BitPay فوراً پرداخت‌های رمزنگاری شده را به ارزهای فیات سنتی برای فروشندگان فراری تبدیل می‌کند و محافظت در برابر نوسانات قیمت کریپتو را تضمین می‌کند، بنابراین هیچ کارمزد یا هزینه اضافی در هنگام استفاده از رمزنگاری وجود ندارد. تأیید شده است که هیچ هزینه‌ای وجود نخواهد داشت.

BitPay همچنین مشروعیت ارزهای دیجیتال را تأیید می کند و تضمین می کند که آنها از فعالیت های غیرقانونی، پولشویی یا فرار مالیاتی ناشی نمی شوند.

مربوط: جزیره مادیرا ایجاد مرکز تجاری بیت کوین برای نوآوری را اعلام کرد

بسیاری از شرکت‌های بزرگ به دلیل نوسانات قیمت‌ها و ماهیت غیرواقعی تراکنش‌ها در پذیرش ارزهای دیجیتال مردد بوده‌اند. از جمله این شرکت‌ها می‌توان به تسلا، سازنده خودروهای الکتریکی اشاره کرد که در ابتدا پرداخت‌های بیت‌کوین را در سال ۲۰۲۱ آغاز کرد. با این حال، ایلان ماسک، مدیرعامل، این روش پرداخت را به دلیل نگرانی های زیست محیطی به حالت تعلیق درآورد.

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارش میدانی

نویسنده: Amaka Nwaokocha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا