اخبار ارز دیجیتال

فراری قبل از فصل ۲۰۲۳ فرمول یک، روابط خود را با حامیان ارزهای دیجیتال قطع کرد

مشارکت فراری-ولاز از سال ۲۰۲۱ سالانه ۳۰ میلیون دلار تعیین شد و هدف آن افزایش تعامل طرفداران از طریق توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و سایر طرح‌های اشتراک‌گذاری بود.

اسکودریا فراری، بازوی مسابقه‌ای سازنده خودروهای لوکس فراری، به لیست در حال رشد تیم‌های مسابقه F1 پیوست و به همکاری خود با یک حامی ارزهای دیجیتال پایان داد. فراری به همکاری چند ساله خود با Velas Blockchain و غول تولید تراشه اسنپدراگون پایان داد و مبلغ ۵۵ میلیون دلار را برای تیم ایتالیایی قبل از فصل ۲۰۲۳ به همراه داشت.

مشارکت فراری-ولاز از سال ۲۰۲۱ سالانه ۳۰ میلیون دلار تعیین شد و هدف آن افزایش تعامل طرفداران از طریق توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و سایر طرح‌های اشتراک‌گذاری بود. با این حال، طبق گزارش RacingNews365، تیم با شرایطی که به Velas اجازه می‌داد تا تصاویر NFT ایجاد کند، عمل نکرد.

در نوامبر ۲۰۲۲، مرسدس پس از تعلیق شراکت خود با FTX، به دلیل ورشکستگی فصل ۱۱، ۱۵ میلیون دلار ضرر متحمل شد. شراکت Red Bull Racing با بنیاد Tezos نیز به سرنوشت مشابهی دچار شده است، زیرا طبق گزارش ها، این شرکت بلاک چین تصمیم به تمدید قرارداد خود به دلیل اختلافات استراتژیک گرفته است.

توتو وولف، مدیر تیم و مدیر عامل تیم F1 مرسدس-AMG پتروناس، هشدار داده است که سایر تیم ها ممکن است با وضعیت مشابهی مواجه شوند. با این حال، رابطه بین F1 و اکوسیستم رمزنگاری فراتر از مشارکت است. در اکتبر ۲۰۲۲، فرمول یک برای علامت تجاری «F1» ثبت نام کرد و برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی یک بازار آنلاین برای ارزهای دیجیتال، متا توکن‌ها، کلکسیون‌های دیجیتال، کلکسیون‌های مجازی و NFT فاش کرد.

مربوط: لیگ فوتبال آرژانتین پس از قهرمانی در جام جهانی شراکت متاورس را به دست آورد

در میان بازار نزولی، پروژه Web3 پیشتاز بوده و رابطه بین طرفداران و لیگ های ورزشی را تقویت کرده است.

گزارش چشم‌انداز صنعت ورزشی ۲۰۲۲ Deloitte پیش‌بینی می‌کند که با رشد بازار NFT و فناوری همهجانبه، همگرایی دنیای فیزیکی و دیجیتال تسریع خواهد شد. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، فقدان یک پلتفرم آسان برای استفاده به بزرگترین چالش برای پذیرش جریان اصلی تبدیل شده است.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا