اخبار ارز دیجیتال

بازی‌های Fenix ​​۱۵۰ میلیون دلار برای پیشبرد بازی‌های بلاک‌چین نسل بعدی جمع‌آوری می‌کنند.

کریس کو، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Fenix ​​Games، Fenix ​​Games را «چیزی شبیه یک صندوق VC» می‌داند تا نسل بعدی بازی‌های بلاک چین را تقویت کند.

ناشر بازی Web3 Fenix ​​Games 150 میلیون دلار برای خرید، سرمایه گذاری و توزیع بازی های بلاک چین جمع آوری کرده است. این سرمایه برای ایجاد یک شرکت انتشارات بازی اختصاص داده شده به جریان اصلی بازی های بلاک چین استفاده خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری محلی Jinse، سرمایه‌گذارانی از جمله گروه فونیکس و شرکت سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز سایفر کپیتال مستقر در دبی در آخرین دور مالی Fenix ​​Games شرکت کردند. کریس کو، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران Fenix ​​Games، که پیش‌تر ریاست Mythical Games را بر عهده داشت، Fenix ​​Games را «چیزی شبیه یک صندوق VC» برای تقویت نسل بعدی بازی‌های بلاک چین می‌داند.

کو با به اشتراک گذاشتن جزئیات برنامه بازی پس از تامین مالی، گفت:

ما در واقع با سرمایه عظیمی برای سرمایه گذاری در این استودیوهای[نسل بعدی]بازی شروع می کنیم. همچنین در حال بررسی خرید یک

کو همچنین تاکید کرد که بازاری برای بازی‌های بلاک چین مانند بازی‌های ویدیویی سنتی مانند کنسول‌های بازی و بازی‌های موبایل وجود ندارد. استراتژی آینده Fenix ​​Games توسعه یک اکوسیستم بازی از طریق ابتکار انتشار آن است.

مربوط: بازی های رمزنگاری برای موفقیت باید سرگرم کننده باشند – مشکل پول نیست

Jack O’Holleran، مدیر عامل Skale، یک شبکه چند زنجیره ای بومی اتریوم که بازی های Web3 را قدرت می دهد، می گوید: مدل همیشه در حال تکامل GameFi می تواند شرکت های بازی AAA امروزی را شبیه بادام زمینی کند.

با این حال، یافتن یک مدل GameFi پایدار همچنان یک چالش است. تجربه کاربر به دلیل قیمت بالای بنزین و پیچیدگی فنی خرید، مالکیت و تجارت توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) یکی از چالش‌برانگیزترین مشکلات صنعت است.

نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا