اخبار ارز دیجیتال

فدرال رزرو سانفرانسیسکو معمار رمزارز را برای پروژه CBDC استخدام می کند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بانک فدرال رزرو سانفرانسیسکو به دنبال یک معمار رمزارز برای ارز دیجیتال بانک مرکزی خود (CBDC) است.

یک لیست شغلی در Indeed فاش کرده است که بانک فدرال رزرو سانفرانسیسکو به دنبال یک معمار رمزارز برای پروژه ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) خود است. با توجه به شرح نقش، این کارمند در تحقیق و توسعه CBDC مشغول خواهد بود.

موقعیت تمام وقت ترکیبی از 134900 دلار در سال شروع می شود و داوطلبان را ملزم می کند که “دانش اجرای سیستم های توزیع شده، پروتکل های رمزنگاری مانند هش کردن، جفت ها و امضاهای کلید عمومی-خصوصی، الگوریتم های اجماع و امنیت” را داشته باشند.

در این پست آمده است: “با توجه به نقش مهم دلار، FRS به دنبال درک بیشتر هزینه ها و مزایای CBDC و فناوری های بالقوه در این بخش در حال ظهور است.” طبق صفحه استخدام فدرال رزرو، این موقعیت بیش از 30 روز است که باز است.

ما به دنبال یک توسعه‌دهنده اصلی برنامه کاربردی برای پیاده‌سازی یک سیستم نمونه مرتبط با CBDC هستیم. شما مستقیماً با مدیریت، سایر توسعه‌دهندگان تیم، تیم عملیات توسعه و فروشندگان کار خواهید کرد تا اطمینان حاصل کنید که فدرال رزرو برای طراحی، توسعه و پیاده‌سازی فناوری برای پشتیبانی از CBDC مطابق درخواست هیئت مدیره، موقعیت خوبی دارد.

عکس صفحه: آگهی های شغلی در بانک فدرال رزرو سانفرانسیسکو. منبع: حتما

تیمی از توسعه دهندگان رمزارز حداقل از ماه فوریه در فدرال رزرو سانفرانسیسکو تشکیل شده است و فدرال رزرو به دنبال مهندسان نرم افزار برای کمک به توسعه و پیاده سازی سیستم های مرتبط با ابتکار CBDC بوده است.

این تلاش برای استخدام در تضاد با موضع رسمی فدرال رزرو در مورد CBDC است. در 19 ژوئیه، بانک مرکزی در توییتر اعلام کرد که هنوز تصمیمی برای صدور CBDC نگرفته است و “فقط پس از ایجاد قانون صدور مجوز، به صدور CBDC ادامه خواهد داد.”

پتانسیل نسخه دیجیتالی دلار آمریکا جنجال‌های داخلی را برانگیخته است و انتظار می‌رود در انتخابات ریاست‌جمهوری آتی به موضوعی کلیدی تبدیل شود. در حالی که بسیاری از مخالفان CBDC ها استدلال می کنند که CBDC ها حریم خصوصی شهروندان را تهدید می کند و می تواند منجر به کنترل دولت شود، حامیان CBDC ها را به عنوان یک کاربرد جهانی فناوری بلاک چین می دانند.

در یک رویداد اخیر، نامزد ریاست جمهوری و فرماندار فلوریدا ران دیسانتیس قول داد در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور، CBDCها را در ایالات متحده ممنوع کند. “اگر من رئیس جمهور بودم، از روز اول ارزهای دیجیتال بانک مرکزی را کنار می گذاشتم. پایان. مرگ.

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا