اخبار ارز دیجیتال

کمک مالی بانک فدرال رزرو به بالاترین حد هفتگی 103 میلیارد دلار رسید

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تسهیلات اضطراری فدرال رزرو به بالاترین حد خود رسیده است زیرا بانک های مضطرب نیازمند کمک های مالی بانک مرکزی هستند.

صندوق اضطراری بانک مرکزی ایالات متحده برای بانک های آسیب دیده بالاترین سطح بازخرید دارایی های مضطرب را از زمان تأسیس خود در سه ماه پیش ثبت کرده است.

برنامه وام اضطراری، معروف به برنامه تامین مالی مدت بانکی (BTFP)، در ماه مارس و در بحبوحه بحران بانکی ایالات متحده که شاهد سقوط بانک سیلیکون ولی و سایرین بود، معرفی شد. این صندوق در درجه اول برای کمک به بانک ها و سایر شرکت های سپرده گذاری در نظر گرفته شده است.

طبق داده های فدرال رزرو سنت لوئیس، وام های برنامه تامین مالی مدت دار فدرال رزرو (BTFP) در هفته منتهی به 28 ژوئن به رکورد 103.08 میلیارد دلار رسید.

این عدد نقطه عطف به این معنی است که فدرال رزرو همچنان به بانک ها کمک می کند زیرا تلاش می کند به سرمایه گذاران اطمینان دهد که بحران بانکی پایان یافته است.

جو کنسورتی، تحلیلگر بازار نیز در مورد آخرین ارقام اظهار نظر کرد و استدلال کرد که “نقدینگی سایه فدرال رزرو از رفتار ریسک پذیر در سراسر بازارها حمایت می کند.”

او گفت همانطور که افزایش در بازارهای سهام مانند S&P 500 نشان می‌دهد، این می‌تواند سرمایه‌گذاران را تشویق به پذیرش ریسک‌های بیشتر کند.

Consolti با اشاره به املاک تجاری و اوراق بهادار تجاری با پشتوانه وام مسکن، گفت: “من قطعا فکر می کنم که فدرال رزرو باید تسهیلات جدیدی برای خرید وام های CRE و احتمالا CMBS ایجاد کند.”

به گزارش رویترز، وام‌دهی املاک تجاری همچنان تحت فشار است و تنظیم‌کننده‌های بانکی ایالات متحده از موسسات مالی می‌خواهند تا به وام‌گیرندگان اعتباری که با استرس مواجه هستند، کمک کنند.

علاوه بر این، اوج BTFP در همان هفته ای بود که فدرال رزرو نتایج آزمون استرس بانکی خود را اعلام کرد و از 23 موسسه مالی برتر کشور پیشی گرفت.

مربوط: نگرانی ها در مورد بحران بانکی به سطح بی سابقه ای از سال 2008 رسیده است – نظرسنجی

بانک های ایالات متحده تنها کسانی نیستند که دچار مشکل هستند. بلومبرگ در اوایل این هفته گزارش داد که بوندس بانک آلمان ممکن است نیاز به تسکین ضرر ناشی از اوراق قرضه داشته باشد که به عنوان بخشی از برنامه خرید دارایی بانک مرکزی اروپا خریداری کرده است.

تلگراف می‌گوید این به این دلیل است که بانک‌ها در بحبوحه افزایش نرخ‌های بهره غرق در بدهی هستند و «پس از تریلیون‌ها دلار چاپ پول بانک مرکزی در سراسر جهان، جوجه‌ها به خانه‌های خود بازگشته‌اند». گزارش داد که این یک مشکل گسترده‌تر است.

مجله: وام مسکن با ارزهای دیجیتال به عنوان وثیقه: آیا خطرات آن بیشتر از پاداش است؟نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا