اخبار ارز دیجیتال

یک قاضی فدرال SBF را از استفاده از سیگنال برای تماس با کارمندان FTX و Alameda منع کرده است.

سام بنکمن-فرید همچنین ممکن است به عنوان بخشی از شرایط وثیقه خود از دسترسی به وجوه FTX و Alameda منع شود و قاضی قرار است در جلسه ۷ فوریه خود درباره این موضوع صحبت کند.

یک قاضی فدرال که ریاست پرونده جنایی علیه سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX را بر عهده دارد، به عنوان بخشی از شرایط وثیقه خود، دستور داده است که با هیچ یک از کارمندان فعلی یا سابق صرافی تماسی نداشته باشد.

در حکمی در اول فوریه، قاضی لوئیس کاپلان از ناحیه جنوبی نیویورک حکم داد که ارتباط بانکمن-فرید با کارمندان فعلی یا سابق FTX یا Alameda Research «به غیر از حضور وکیل» باید ممنوع شود تا حفظ شود. آزادی از طریق محاکمه اش آزاد شد. به عنوان بخشی از این حکم، کاپلان اضافه کرد که SBF نمی تواند از برنامه های پیام رسانی رمزگذاری شده مانند سیگنال برای تماس با کسی استفاده کند.

“اطلاعات غیرقابل انکار در مورد “ماهیت و جدیت خطر” در دسترس دادگاه [. . .] مطرح شده توسط [defendant’s continued] کاپلان گفت: «از زمانی که او آزاد شد، شرایط فعلی آزادی او به طور قابل توجهی تغییر کرده است و به نظر می رسد تهدید قابل توجهی از تماس نامناسب با شاهدان احتمالی وجود دارد.» در انتظار بررسی کامل درخواست، دادگاه تشخیص داده است که کافی است. واضح و قانع کننده برای توجیه تحمیل شرایط اضافی.”

کاپلان گفت که SBF پشت تصمیم برای حذف خودکار ارتباطات Slack و Signal بین کارمندان FTX و Alameda از سال ۲۰۲۱ بوده است، و به کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda گفت که مناسب تر است که طرح دعوی بالقوه بدون مستندات دشوارتر خواهد بود. او همچنین در حکم خود به پیام‌های سیگنالی با میلر و راه‌های دیگر تماس با «سایر کارمندان فعلی و سابق FTX» اشاره کرد.

قاضی هنوز تصمیم نگرفته است که آیا SBF می تواند از دسترسی به وجوه FTX و Alameda به عنوان بخشی از شرایط وثیقه منع شود یا خیر. در پرونده ای در ۳۰ ژانویه، وزارت دادگستری ادعا کرد که Bankman-Fried با جان ری، مدیر عامل FTX برای بحث در مورد راه های دسترسی به وجوه شرکت تماس گرفته است. قاضی کاپلان گفت که در جلسه ۷ فوریه بحث در مورد این موضوع را خواهد شنید.

مربوط: شرکت خواهر FTX Alameda Research از Voyager Digital به مبلغ ۴۴۶ میلیون دلار شکایت کرد

محاکمه بانکمن-فرید قرار است در ماه اکتبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک آغاز شود، جایی که او با هشت اتهام جنایی از جمله کلاهبرداری با سیم روبرو است. روند ورشکستگی FTX نیز در حال حاضر در منطقه دلاور در جریان است و بدهکار اخیراً درخواست احضاریه برای اطلاعات و اسناد خانواده SBF را کرده است.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا