🚨 اخبار ارز دیجیتال

نایب رئیس فدرال رزرو، بار، به‌روزرسانی تحقیقات CBDC را منتشر کرد، لایحه استیبل کوین را مسدود کرد.

در رویداد فین‌تک فیلادلفیا فدرال، مایکل بور “نگرانی شدید” خود را در مورد استیبل کوین‌ها و قدردانی خود از تلاش‌های قانونی برای رسیدگی به آنها ابراز کرد.

نایب رئیس فدرال رزرو ایالات متحده در رویداد فین تک فیلادلفیا فدرال رزرو در ۸ سپتامبر در مورد نقش بانک های مرکزی در نوآوری مالی صحبت می کند. تحقیق و نظارت پاسخ کوتاه بود، اشاره ای به سرویس FedNow.

بار “تمرکز فعلی” فدرال رزرو بر روی تحقیقات ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) و همچنین سلب مسئولیت معمول آن مبنی بر عدم تصمیم گیری بدون تایید کنگره را تشریح کرد. او آن را “تحقیق اساسی” توصیف کرد. […] ممکن است از ستون فقرات پرداخت CBDC یا سایر اهداف سیستم های پرداخت موجود پشتیبانی کند. ”

به طور خاص، Barr یک معماری سیستمی را برای ثبت تراکنش ها و مالکیت در یک دفتر کل و مدل نشانه گذاری ذکر کرد. نشریه Feds Note در همان روز در مورد عمده فروشی CBDC همچنین تأکید کرد که “فناوری مرتبط با پلتفرم های توکن شده با پول بانک مرکزی موجود که به عنوان دارایی تسویه عمل می کند، ناسازگار نیست.”

بار برنامه جدید نظارت بر فعالیت را که فدرال رزرو ماه گذشته معرفی کرد به مخاطب یادآوری کرد. این تیم نظارتی اختصاصی بازخورد ارائه می‌کند تا بانک‌های تحت نظارت فدرال بتوانند «اعتراضات نظارتی کتبی» را نسبت به فعالیت‌های جدید که از جمله موارد دیگر شامل استیبل کوین‌ها است، دریافت کنند. من می‌توانم این کار را انجام دهم. بار گفت که این فعالیت در راستای سیاست دفتر کنترل کننده ارز (OCC) است که در نامه های تفسیری ۱۱۷۴ و ۱۱۷۹ مشخص شده است.

مرتبط: قانونگذاران ایالات متحده FTX را برای بحث در مورد لایحه کریپتو فعال می کنند

بار گفت که نظارت قوی فدرال بر استیبل کوین‌های پیش‌بینی‌شده در نامه OCC به نفع فدرال رزرو خواهد بود، زیرا استیبل کوین‌های متصل به دلار «مدیون اعتماد بانک‌های مرکزی هستند». وی از تلاش های قانونی فعلی تشکر کرد.

پذیرش گسترده استیبل کوین‌های غیرفدرال به‌عنوان وسیله‌ای برای پرداخت یا ذخیره‌سازی ارزش می‌تواند خطرات قابل‌توجهی را برای ثبات مالی، سیاست‌های پولی و سیستم پرداخت ایالات متحده ایجاد کند.

بار گفت که فدرال رزرو بانک‌های بزرگ، بانک‌های منطقه‌ای، بانک‌های محلی و اتحادیه‌های اعتباری را برای پرداخت‌های فوری ۲۴ ساعته مجهز کرده است که به طور گسترده از طریق سرویس FedNow که در ماه جولای معرفی شد، قابل دسترسی است. وی افزود: حجم خدمات فعلی کم است، اما در دسترس بودن این خدمات در اختیار موسسات سپرده گذاری است.

مجله: سکه های ناپایدار: از بین بردن عمق، نصب و راه اندازی و سایر خطرات احتمالی وجود داردنویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا