اخبار ارز دیجیتال

سیگنال های فدرال رزرو به دلیل تورم افزایش شدید نرخ در ماه مارس – معامله گران بیت کوین چگونه می توانند آماده شوند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

فدرال رزرو آمریکا قرار است افزایش نرخ بهره دیگری را در 22 مارس آغاز کند و معامله گران گزینه می توانند از این استراتژی ریسک گریزی برای کسب سود استفاده کنند.

چه بخواهیم چه نخواهیم، ​​برای سرمایه گذاران کریپتو، سیاست های فدرال رزرو ایالات متحده در مورد افزایش نرخ و تورم بالا، مرتبط ترین شاخص های تقاضا برای دارایی های پرخطر هستند. فدرال رزرو با افزایش هزینه سرمایه، اوراق قرضه را سودآورتر می کند، که برای بازارهای سهام، املاک و مستغلات، کالاها و ارزهای دیجیتال مضر است.

یکی از خوبی های فدرال رزرو این است که جلسات از قبل برنامه ریزی شده است. بنابراین معامله گران بیت کوین (BTC) می توانند برای آنها آماده شوند. تصمیمات سیاست فدرال رزرو از لحاظ تاریخی باعث نوسانات شدید درون روز در دارایی های پرخطر شده است، اما معامله گران باید در محصولات مشتقه سرمایه گذاری کنند تا نتایج بهینه زمانی که فدرال رزرو نرخ های بهره را تنظیم می کند.

یکی دیگر از چالش‌های معامله‌گران، مواجهه با فشارهایی است که بیت‌کوین به شدت با سهام همبستگی دارد. به عنوان مثال، ضریب همبستگی 50 روزه برای معاملات آتی S&P 500 از 7 فوریه از 70 درصد فراتر رفته است. در حالی که علت و معلول آن فاش نشده است، واضح است که سرمایه گذاران کریپتو منتظر جهت گیری سنتی بازار هستند.

انتشار کم بیت کوین نیز می تواند سودمند باشد زیرا سرمایه گذاران متوجه می شوند که فدرال رزرو (FED) گزینه هایی برای مهار تورم تمام شده است. با افزایش بیشتر نرخ بهره، خدمات بدهی دولت ایالات متحده می تواند از کنترل خارج شود و در نهایت از یک تریلیون دلار در سال فراتر رود. این انگیزه‌های خوبی برای گاوهای بیت کوین فراهم می‌کند، اما هر کسی که به دنبال تجارت بر اساس افزایش نرخ بهره است، باید احتیاط کند.

ریسک‌پذیران می‌توانند با خرید قراردادهای آتی بیت‌کوین و استفاده از موقعیت‌های خود سود ببرند، اما یک حرکت منفی ناگهانی قیمت قبل از تصمیم فدرال رزرو در 22 مارس می‌تواند منجر به انحلال شود. همچنین این احتمال وجود دارد که چنین شود. به همین دلیل، معامله گران حرفه ای به احتمال زیاد معاملات گزینه ها را انتخاب می کنند. استراتژی هایی مانند کندور آهنی پیچ خورده.

یک رویکرد ریسک متوازن برای استفاده از گزینه های تماس

با معامله چند گزینه تماس (خرید) در تاریخ انقضای یکسان، یک معامله گر می تواند سه برابر ضرر احتمالی کسب کند. این استراتژی گزینه به معامله گران اجازه می دهد تا از این افزایش سود ببرند و در عین حال ضرر خود را محدود کنند.

مهم است که به یاد داشته باشید که همه گزینه ها تاریخ انقضا دارند، بنابراین قیمت بیت کوین باید در بازه زمانی تعیین شده افزایش یابد.

در زیر بازده مورد انتظار از استفاده از گزینه های بیت کوین در انقضای 31 مارس آمده است، اما این روش می تواند در بازه های زمانی مختلف نیز اعمال شود. هزینه ها متفاوت است، اما بر کارایی عمومی تأثیر نمی گذارد.

برآورد سود/زیان.منبع: Deribit Position Builder

اختیار خرید به خریدار این حق را می دهد که دارایی را به دست آورد، اما فروشنده قراردادی یک نوردهی منفی (بالقوه) دریافت می کند. کندور آهنی شامل فروش یک اختیار خرید و یک اختیار فروش با قیمت و تاریخ انقضا یکسان است.

همانطور که در بالا نشان داده شد، منطقه سود هدف بالای 23800 دلار است و بدترین سناریو 0.217 BTC (یا 5156 دلار در قیمت فعلی) است اگر قیمت انقضای 31 مارس به زیر 23000 دلار کاهش یابد.

مربوط: طبق تجزیه و تحلیل زنجیره ای بیت کوین، قیمت بیت کوین وارد “فاز انتقال” می شود

برای وارد شدن به معامله، سرمایه گذار باید یک قرارداد 6.2 قرار داد (فروش) 23000 دلاری خریداری کند. در مرحله بعد، خریدار باید قرارداد 2.1 را برای گزینه تماس 25000 دلاری و قرارداد 2.2 را برای گزینه تماس 27000 دلاری بفروشد. در مرحله بعد، سرمایه گذار باید 3.5 قرارداد اختیار فروش را به قیمت 25000 دلار و دو قرارداد اختیار فروش را به قیمت 27000 دلار بفروشد.

به عنوان آخرین مرحله، معامله گر باید قرارداد 3.9 از گزینه تماس 29000 دلاری را خریداری کند تا زیان بالاتر از سطح را محدود کند.

اگر بیت کوین در 31 مارس بین 23800 تا 29000 دلار معامله شود، این استراتژی سودآور خواهد بود. سود خالص در 0.276 BTC (6558 دلار به قیمت های فعلی) بین 25000 تا 27000 دلار به اوج می رسد، اما اگر بیت کوین با قیمت 24400 دلار معامله شود به 0.135 BTC (3297 دلار در قیمت های فعلی) کاهش می یابد. و محدوده 27950 دلار.

سرمایه گذاری مورد نیاز برای باز کردن این استراتژی کندور آهنی پیچ خورده، حداکثر ضرر است یعنی 0.217 BTC یا 5156 دلار، که اگر بیت کوین در 31 مارس زیر 23000 دلار معامله شود، اتفاق می افتد. این به نتایج بهتر از معاملات آتی اهرمی پاداش می دهد، به ویژه با توجه به نزولی محدود.

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا