اخبار ارز دیجیتال

سیاست فدرال رزرو برای هماهنگ کردن نظارت بانکی می تواند فعالیت رمزارز بانک های دولتی را محدود کند

سیاست جدید با محدود کردن قوانین برای بانک‌های دولتی، فعالیت‌های مجاز برای بانک‌های دولتی بیمه‌شده و بدون بیمه و بانک‌های دولتی تحت نظارت OCC را هماهنگ می‌کند.

فدرال رزرو ایالات متحده در ۲۷ ژانویه اعلام کرد که بیانیه ای در مورد محدودیت های بانک ها صادر خواهد کرد. این سیاست زمینه رقابت مساوی ایجاد می کند و امکان آربیتراژ نظارتی را برای بانک های دولتی دارای بیمه سپرده، بانک های دولتی بدون بیمه سپرده و بانک های دولتی تحت نظارت دفتر کنترل ارز (OCC) فراهم می کند. حد. محدوده فعالیت های مجاز؛

سیاست جدید فعالیت بانک‌های دولتی را با عدم اجازه به آنها برای شرکت در فعالیت‌هایی که مجاز نیستند محدود می‌کند مگر اینکه قانون ایالت اجازه دهد. در اطلاعیه ثبت فدرال، این بیانیه به طور خاص در مورد رمزارز توضیح می دهد. آن گفت:

«هیئت مدیره قدرتی را برای اجازه به بانک‌های ملی برای نگهداری بیشتر دارایی‌های رمزنگاری شناسایی نکرده است […] هیچ قانون یا مقررات فدرالی وجود ندارد که به صراحت به بانک های ایالتی اجازه دهد که دارایی های رمزنگاری شده را به عنوان اصل هر مبلغی نگهداری کنند. بنابراین، هیئت مدیره احتمالا بانک های عضو دولتی را از مشارکت در چنین فعالیت هایی منع خواهد کرد. [Federal Reserve] فعالیت. ”

این اطلاعیه همچنین بیان می‌کند که بانک‌های دولتی پیشنهاد انتشار «توکن‌های دلاری» یا استیبل‌کوین‌ها را دارند و این بانک‌ها هم‌اکنون مشمول نامه‌های تفسیری OCC 1174 و ۱۱۷۹ هستند، مانند بانک‌های ملی. اضافه کرد:

«هیئت مدیره عموماً معتقد است که انتشار توکن‌ها در شبکه‌های باز، عمومی و/یا غیرمتمرکز یا سیستم‌های مشابه احتمالاً با رویه‌های بانکی مطمئن و سالم مغایرت دارد.»

این بیانیه در همان روزی صادر شد که فدرال رزرو درخواست بانک نگهبان وایومینگ برای پیوستن به فدرال رزرو را رد کرد.

مرتبط: OCC کارکنان را برای بحث های مرتبط با فین تک در دسترس قرار می دهد

فدرال رزرو برای تشدید نظارت بر بانک‌های درگیر در فعالیت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال در آگوست ۲۰۲۲، از آنها می‌خواهد از مدیریت ریسک کافی اطمینان حاصل کنند و بانک‌های تحت نظارت را ملزم به افشای برنامه‌های مربوط به ارزهای دیجیتال کنند. نامه‌ای صادر کرده‌ام. این نامه به طور عطف به ماسبق برای بانک هایی که قبلاً در حوزه ارزهای دیجیتال فعال بودند اعمال شد.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا