🚨 اخبار ارز دیجیتال

فدرال رزرو ممکن است ۱۰۰ میلیارد دلار از دست بدهد – آیا این برای بیت کوین فاجعه خواهد بود؟

در آخرین قسمت از بازارهای ماکرو، مارسل پکمن تأثیر بالقوه بر روی ارزهای رمزپایه فدرال رزرو از دست دادن ۱۰۰ میلیارد دلار را توضیح می دهد.

در اپیزود این هفته «بازارهای کلان»، مارسل پکمن، تحلیلگر کوین تلگراف، به بحثی قابل تامل درباره بحران مالی فدرال رزرو ایالات متحده می پردازد. پکمن با تأکید بر نحوه برخورد فدرال رزرو با زیان های سرسام آور شروع کرد و بر این اصل اساسی اقتصاد کلان تأکید کرد که ثروت کلی نمی تواند به طور جهانی با افزایش تقاضا برای کالاها و خدمات افزایش یابد.

این اختلاف چالش های ناشی از تورم، قیمت املاک و مستغلات و تاثیر سیاست فدرال رزرو را برجسته می کند. پچمن به این نتیجه رسید که فدرال رزرو در حال حاضر بهای رویکرد پولی تطبیقی ​​خود را در طول همه گیری می پردازد و این امر باعث ایجاد چشم انداز بدی برای امور مالی خزانه داری ایالات متحده شده است.

با تعویض دنده، پکمن شروع به صحبت در مورد بازار اروپا می کند و رشد چشمگیر Novo Nordisk را برجسته می کند. این داروساز دانمارکی برای مدت کوتاهی از غول کالاهای لوکس LVMH پیشی گرفت و به با ارزش ترین شرکت اروپا تبدیل شد. پکمن خاطرنشان می‌کند که موفقیت شگفت‌انگیز Novo Nordisk، به‌ویژه داروهای کاهش وزن اوزمپیک و ویگوبی، منجر به بازنگری صعودی پیش‌بینی رشد تولید ناخالص داخلی (GDP) دانمارک شده است.

در آخرین پیشرفت جالب، پچمن به تقاطع شرکت‌های سنتی و ارزهای دیجیتال اشاره می‌کند و احتمال اینکه شرکت‌های سنتی روش‌های توزیع درآمد مبتنی بر رمزنگاری را از طریق قراردادهای هوشمند اتخاذ کنند، حدس می‌زند. در حالی که پچمن وعده این مفهوم را تایید کرد، او عدم بلوغ و پیچیدگی کنونی پیرامون چنین تلاش‌هایی را برجسته کرد و تأکید کرد که این رشته هنوز در مراحل ابتدایی خود است.

برای جزئیات بیشتر و تجزیه و تحلیل کامل، از کانال جدید YouTube Markets & Research Cointelegraph دیدن کنید.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، ایده‌ها و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا