اخبار ارز دیجیتال

تحقیقات FEC پس از اینکه SBF اهدای پول تاریک را پذیرفت انجام شد

سام بنکمن-فرید قبلاً در مصاحبه ای با وبلاگ نویس ارزهای دیجیتال تیفانی فونگ گفته بود که تمام کمک های مالی او به حزب جمهوری خواه “تاریک” بود.

گروه دیده بان سیاست سام بنکمن-فرید را تکذیب می کند و مدعی است که سم بانکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، “اعتراف” کرده است که ده ها میلیون دلار به جمهوری خواهان زیر میز در نقض قوانین فدرال اهدا کرده است. من درخواست تحقیق درباره این کمک مالی کردم.

Citizens for Responsibility and Ethics in Washington (CREW) در 8 دسامبر شکایتی را به کمیسیون انتخابات فدرال (FEC) تسلیم کرد و Bankman-Fried در مصاحبه ای با وبلاگ نویس ارز دیجیتال تیفانی فونگ در 16 نوامبر گفت که در یوتیوب منتشر شده است. به نقل از نظرات انجام شده 29 نوامبر.

CREW در شکایت خود پیشنهاد کرد که اهداکنندگان ثروتمند اغلب از احکام Citizen United استفاده می‌کنند و از واسطه‌ها برای دور زدن قوانین افشای فدرال با ادعای اینکه نمی‌دانند پولشان به کجا می‌رود استفاده می‌کنند.

“بانکمن-فرید بخش آرام را با صدای بلند گفت. قبول کنید، اکنون باید پاسخگو باشید.

CREW از FEC خواسته است که این تخلف را بررسی کند و اقدامات بعدی مناسب را انجام دهد، از جمله ارجاع موضوع به وزارت دادگستری برای تعقیب کیفری.

این گروه بانکمن-فرید را به “نقض مستقیم و جدی قانون مبارزات انتخاباتی فدرال” متهم کرد. این مستلزم افشای منابع مشارکت های سیاسی بیش از 200 دلار در سال است.

مربوط: بررسی دستکاری بازار چهره های سرخ شده بانک FTX

در مصاحبه ای با فونگ در 16 نوامبر، بانکمن-فرید ادعا کرد که “مقدارهای تقریباً مساوی را به هر دو طرف اهدا کرده است”، با توجه به اینکه او دومین کمک کننده بزرگ دموکرات است، طبق گفته OpenSecrets. مقدار قابل توجهی مقدار پول.

SBF گفت: «همه کمک‌های جمهوری‌خواه من تاریک بوده است.

دلیلش دلایل نظارتی نیست. به این دلیل است که اگر به جمهوری خواهان کمک مالی کنید، خبرنگاران دیوانه می شوند. جمهوری خواهان همگی هایپرلیبرال هستند.

Bankman-Fried پس از از دست دادن افتخار، به یک تور عذرخواهی رفته است، و در انظار عمومی مختلف ظاهر شده است، از جمله نشست DealBook نیویورک تایمز، مصاحبه با صبح بخیر آمریکا، و فضاهای متعدد توییتر.

او بارها مدعی شده است که این مصاحبه ها را برخلاف توصیه وکیلش انجام می دهد که به او توصیه می کند سکوت کند و چیزی نگوید تا مبادا اظهاراتش او را در تنگنا قرار دهد.

نویسنده: Luke Huigsloot

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا