اخبار ارز دیجیتال

ترس از سیلورگیت، حفره 8 میلیارد دلاری FTX، سناتورها خواهان ارقام بایننس هستند: خلاصه Hodler، 26 فوریه – 4 مارس


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تأخیر گزارش مالی Silvergate باعث نگرانی های ورشکستگی می شود، FTX کسری 8.6 میلیارد دلاری را گزارش می دهد و ترازنامه Binance توسط سناتورهای ایالات متحده جستجو می شود.

برترین اخبار هفته

تأخیر در ثبت اسناد باعث سقوط شدید سهام Silvergate می شود و سؤالاتی در مورد آینده ایجاد می کند

سیلورگیت این هفته پس از به تعویق انداختن ارائه گزارش مالی سالانه 10-K خود، خبرساز شد. فروپاشی بانک‌های ارزهای دیجیتال می‌تواند برای بقیه صنعت پرهزینه باشد.ما تایید کرده‌ایم که مشارکت را تا حدودی کاهش خواهیم داد. MicroStrategy و Tether به تعدادی از شرکت‌ها ملحق می‌شوند که علنا ​​هرگونه قرار گرفتن در معرض مادی بانک‌ها را رد می‌کنند. در 2 مارس، سهام سیلورگیت بیش از 50 درصد در بازار نیویورک سقوط کرد.

ارائه FTX کمبود قابل توجهی از دارایی های شرکت را نشان می دهد

صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX کمبود قابل توجهی از دارایی های دیجیتال و دارایی های فیات را نشان داده است. میلیاردها دلار از وجوه مشتریان از صرافی و FTX US مستقر در ایالات متحده از بین رفته است. در مجموع، FTX 8.6 میلیارد دلار در تمام کیف‌ها و حساب‌ها ضرر کرده است، در حالی که FTX US ضرر 116 میلیون دلاری را ثبت کرده است. در سرفصل های این هفته، نیشاد سینگ، مدیر سابق مهندسی FTX، به توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری سیمی و کلاهبرداری کالا اعتراف کرد. درخواست سینگ پس از آن صورت می گیرد که طبق گزارش ها، بسیاری از نزدیکان سام بنکمن-فریدز در ماه های اخیر با دادستان های ایالات متحده همکاری کرده اند.

همچنین بخوانید
ویژگی

Crypto Kids با فیس بوک برای Metaverse Souls مبارزه می کند

ویژگی

چرا تبلیغ جدید ارز دیجیتال Grayscale سرمایه گذاری رمزنگاری را برای میلیون ها نفر به ارمغان می آورد

مشتریان نگهداری سلسیوس در نهایت پس از 263 روز از فریز شروع به برداشت کردند

برای اولین بار در 263 روز، مشتریان سلسیوس توانستند وجوه خود را پس از توقف قبل از ورشکستگی برداشت کنند. مشتریان متأثر چند هفته پیش ایمیلی دریافت کردند که در آن فهرستی از افرادی که واجد شرایط برداشت وجه هستند و ایمیل دیگری در 2 مارس دریافت کردند که در آن امکان برداشت وجود دارد. مشتریانی که وجوهی را در حساب‌های نگهبانی فقط در دسترس ساکنان ایالات متحده نگه می‌داشتند، توانستند 94 درصد از وجوه اصلی خود را برداشت کنند. مشتریانی که وجوهی را از حساب‌های سود یا قرض به حساب‌های نگهبانی منتقل کرده‌اند، اکنون می‌توانند 72.5 درصد از وجوه خود را برداشت کنند.

سناتور الیزابت وارن و همکارانش خواستار بررسی ترازنامه بایننس هستند

سه سناتور آمریکایی به رهبری الیزابت وارن به مدیر عامل بایننس CZ ژائو چانگ پنگ و بایننس نامه نوشتند. مدیر عامل ایالات متحده برایان شرودر در مورد بسیاری از جنبه های عملیات تبادل کریپتو و درخواست ترازنامه از هر دو شرکت. سناتورها ادعا می‌کنند که این شرکت از قانون‌گذاران و تحریم‌های ایالات متحده فرار کرده و دست‌کم 10 میلیارد دلار را تسهیل کرده است.بنا به گزارش ها، بایننس در حال آماده شدن برای حل و فصل مسائل باقیمانده نظارتی و اجرای قانون ایالات متحده است

رقیب غیرمتمرکز توییتر جک دورسی وارد اپ استور می شود

جک دورسی، یکی از بنیانگذاران توییتر، در حال توسعه Bluesky، یک جایگزین غیرمتمرکز توییتر است. آزمایش بتا خصوصی برنامه‌های تلفن همراه به‌عنوان یک برنامه فقط دعوت‌شده در فروشگاه App Apple در دسترس است. این به افراد خاصی اجازه می دهد تا با ایجاد یک حساب کاربری از طریق کد دعوت، تجربیات جدید رسانه های اجتماعی را امتحان کنند. Bluesky بر اساس پروتکل AT ساخته شده است، یک شبکه اجتماعی فدرال جدید که جدیدترین ایده های فناوری غیرمتمرکز را ادغام می کند.

برنده و بازنده

بیت کوین برای آخر هفته (بیت کوین) است 22,352 دلار، اتر (اتریوم) و 1562 دلار و XRP و 0.36 دلارکل سرمایه بازار است 1.02 دلار با توجه به CoinMarketCap، تریلیون.

در میان 100 ارز دیجیتال بزرگ، 3 افزایش دهنده آلتکوین برتر این هفته Maker هستند. (MKR) 29.45% در کسب درآمد (YFI) 21.79 درصد و گیر کرده است (STX) در 21.51 درصد.

3 بازنده برتر آلتکوین این هفته در هم ریخته اند (CFX) -20.20% خوش بینی (OP) -17.94% و Hedera (HBAR) -16.27٪.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کریپتو، حتما تحلیل بازار کوین تلگراف را مطالعه کنید.

همچنین بخوانید
ویژگی

رسانه های اجتماعی غیرمتمرکز: مشکل بزرگ بعدی کریپتو چیست؟

ویژگی

«انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را افزایش می‌دهد: راهنمای ساختگی

به یاد ماندنی ترین نقل قول ها

ارزهای دیجیتال برخی از نیازهای فوری مدافعان را پوشش داده اند. در آن زمان به معنای واقعی کلمه چاره دیگری نداشتم.

آلونا شوچنکو، یکی از بنیانگذاران DAO اوکراین

رئیس جنسلر ممکن است این تصور را داشته باشد که تمام دارایی های دیجیتالی غیر از بیت کوین اوراق بهادار هستند، اما نظر او قانون نیست.

جیک سروینسکی، وکیل انجمن بلاک چین و مدیر ارشد سیاست

دیدگاه ما همچنان این است که ارزهای دیجیتال با پشتوانه فیات که بر روی بلاک چین های عمومی اجرا می شوند می توانند نقش مهمی در اکوسیستم پرداخت ایفا کنند.

کوی شفیلدافسر ویزا کریپتو

[CBDC] تنها بهترین قدمی که می توانیم برداریم [to protect national interests] زیرا اکوسیستم کریپتو را بیرون نگه می دارد.

دیلیپ سینگ، معاون سابق مشاور امنیت ملی کاخ سفید

سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال و نسل‌های جوان آمریکایی هنوز معتقدند که ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری ارزشمندی در آینده با مزایای اجتماعی هستند.

پرسشنامه مشاوره صبحگاهی

به عنوان اولین منطقه آزاد جهان که به شرکت های دارایی دیجیتال و مجازی اختصاص یافته است، ما مشتاقانه منتظر حمایت از جاه طلبی های کارآفرینان در سراسر جهان هستیم.

شیخ محمد بن حمید بن عبدالله القاسمی، رئیس مرکز شرکت های بین المللی RAK

پیش بینی هفته

قیمت بیت کوین در میان عدم قطعیت سیلورگیت سقوط کرد

همانطور که بازار ارزهای دیجیتال به نقدینگی بانک سیلورگیت و شکست گاوهای بیت کوین در دفاع از حمایت ضعیف واکنش نشان داد، همانطور که داده های Cointelegraph Market Pro و TradingView نشان می دهند بیت کوین سقوط کرد. در طول شب تا 3 مارس 5 درصد سقوط کرد که پایین ترین سطح آن در بیش از دو سال گذشته است. هفته ها

برای برخی از معامله گران، افت بیت کوین در حال حاضر فقط موضوع زمان بود. اقدام قیمت بیت کوین هفته ها در تلاش برای غلبه بر مقاومت بالای 25000 دلار بوده است.

رمز ارز معتبر Kana Trader دریافت کردم به روز رسانی با قیمت پشتیبانی هدف حدود 20000 دلار، سطح روانی کلیدی است که برای اولین بار در ژانویه به عنوان پشتیبانی بازیابی شد. معامله‌گر گفت، اگر آنها شکست بخورند، هدف نزولی من دیر یا زود محقق خواهد شد.

FUD هفته

کاهش دستگاه های خودپرداز بیت کوین: بیش از 400 دستگاه خارج از شبکه در کمتر از 60 روز

دستگاه های خودپرداز کریپتو در سال جاری کاهش قابل توجهی داشته اند. در دو ماه اول سال 2023، تعداد خالص دستگاه های خودپرداز ارزهای دیجیتال نصب شده در سراسر جهان به میزان 412 کاهش یافت. بین دسامبر 2020 و ژانویه 2022، بیش از 1000 دستگاه خودپرداز ارز دیجیتال و بیت کوین هر ماه نصب شده است. با این حال، این رشد توسط یک بازار نزولی مختل شد. دستگاه‌های خودپرداز رمزنگاری یکی از زیرساخت‌های کلیدی برای پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می‌شوند.

Robinhood توسط SEC برای فهرست و ذخیره ارزهای دیجیتال احضار شد

Robinhood Markets یک احضاریه تحقیقاتی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در ماه دسامبر دریافت کرد که این شرکت در 27 فوریه فاش کرد. و در عرض یک ماه دریافت شد. به دنبال چندین صرافی ارزهای دیجیتال و پلتفرم های وام دهی دیگر در اوایل سال 2022 پس از صرافی کریپتو FTX اعلام ورشکستگی..

Coinbase تعلیق معاملات BUSD را از 13 مارس اعلام کرد

این صرافی در توییتر اعلام کرد که کوین بیس معاملات سکه بایننس USD را با استناد به معیارهای فهرست بندی پشت این اقدام به حالت تعلیق درآورده است. این تصمیم برای Coinbase.com (ساده و پیشرفته)، Coinbase Pro، Coinbase Exchange و Coinbase Prime اعمال می شود. صرافی گفت که وجوه BUSD همچنان برای برداشت در دسترس خواهد بود. پس از اینکه وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک دستور توقف انتشار BUSD را صادر کرد، ارزش بازار Paxos در عرض چند روز 2 میلیارد دلار کاهش یافت. استیبل کوین از نظر ارزش بازار سومین کوین بزرگ است.

بهترین ویژگی های Cointelegraph

سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهور

استیبل کوین ها چقدر پایدار هستند؟ سوء ظن فزاینده به ذخایر و مقررات خصمانه به معنای امکان سرکوب بانکی است.

قدرت های انتزاع حساب کیف پول های اتریوم: راهنمای ساختگی ها

راهنمای اینکه چرا «انتزاع حساب» و «حساب‌های هوشمند» در حال حاضر داغ‌ترین چیز در اتریوم هستند و به پذیرش جریان اصلی کمک می‌کند.

3 میلیون دلار OKX Airdrop، 1 ساعت Due Diligence در 3AC، Binance AI Asia Express

OKX برای موارد مشکوک به دستکاری بازار، 10000 NFT هوش مصنوعی Binance در عرض 3 ساعت و غیره به کاربران بازپرداخت خواهد کرد.نویسنده: Editorial Staff

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا