اخبار ارز دیجیتال

FDIC ارزیابی ریسک کریپتو را در اولویت قرار می دهد زیرا بانک ها در سه ماهه دوم عملکرد ضعیفی دارند

با گزارش ۴۷۰ میلیارد دلاری زیان‌های محقق نشده بانک‌ها و پیش‌بینی FDIC که این روند ادامه خواهد داشت، سرپرست سرپرست Gruenberg معتقد بود بانک‌ها باید با احتیاط به فعالیت‌های ارزهای دیجیتال نزدیک شوند.

عدم اطمینان اقتصادی ناشی از تنش های ژئوپلیتیکی، افزایش نرخ بهره و کاهش رشد اقتصادی، سیستم مالی ایالات متحده را تحت فشار قرار داده است. در پاسخ به زیان های گسترده گزارش شده توسط بانک های سنتی در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲، شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) پنج سیاست کلیدی را در سال جاری اولویت بندی کرده است، از جمله ارزیابی خطرات دارایی های رمزنگاری شده برای سیستم بانکی.

مارتین جی گرونبرگ، رئیس موقت FDIC در جلسه اخیر کمیته بانکداری سنا خطاب به کاهش اندک درآمد خالص بانکی در سه ماهه اول و دوم سال ۲۰۲۲، که از لحاظ تاریخی بوده است، تاکید کرد. افزایش مانده وام و هزینه های ذخیره. ۲ سال.

گرونبرگ معتقد بود که بانک‌ها ۴۷۰ میلیارد دلار زیان غیر واقعی را گزارش کرده‌اند و FDIC پیش‌بینی می‌کند که این روند ادامه یابد، گرونبرگ معتقد بود بانک‌ها باید با احتیاط درگیر فعالیت‌های رمزنگاری شوند. او ضمن تایید قصد FDIC برای درک بهتر ریسک‌های کریپتو با کمک بانک‌ها، اذعان داشت که علاقه به کریپتو با وجود بازار نزولی در حال افزایش است.

FDIC به همکاری با بانک‌های تحت نظارت خود ادامه می‌دهد تا اطمینان حاصل کند که فعالیت‌های مرتبط با رمزنگاری که شامل آنها می‌شود، فعالیت‌های بانکی مجاز است که می‌تواند به شیوه‌ای مطمئن و سالم و مطابق با قوانین و مقررات موجود انجام شود. به شما اطمینان می‌دهم.»

امسال، FDIC دستور توقف و توقف را برای شرکت‌های ارزهای دیجیتال صادر کرد که اظهارات گمراه‌کننده‌ای را برای سرمایه‌گذاران منتشر می‌کردند، در حالی که در عین حال بانک‌های بیمه‌شده را در معرض خطراتی قرار می‌دادند که ممکن است در ارتباط با چنین اظهارات نادرستی ایجاد شود.

گرونبرگ در شهادت کتبی خود همچنین به فروپاشی بسیاری از اکوسیستم های ارزهای دیجیتال اشاره کرد که سرمایه گذاران را غرق کرده اند. او همچنین بر اهمیت استیبل کوین‌ها در تجارت دارایی‌های رمزنگاری مختلف و نحوه برنامه‌ریزی تنظیم‌کنندگان مالی فدرال برای ارزیابی دقیق سیاست‌های مرتبط تأکید کرد.

گرونبرگ نتیجه گرفت: «با این حال، فناوری دفتر کل توزیع شده که آنها (استیبل کوین‌ها) بر اساس آن ساخته شده‌اند، می‌تواند کاربردهای معناداری و منافع عمومی را در سیستم‌های پرداخت اثبات کند.

مربوط: رئیس موقت FDIC می گوید شرکت های رمزنگاری و توکن ها توسط سازمان های دولتی پشتیبانی نمی شوند

در ۱۴ نوامبر، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، نامزدی گرونبرگ را برای ریاست FDIC به عنوان بخشی از دوره پنج ساله خود تأیید کرد.

با اکثریت دموکرات ها، بایدن بتواند انتخابات خود را بدون دخالت حزبی ببیند.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا