اخبار ارز دیجیتال

FDIC تا اوایل هفته آینده ۴ میلیارد دلار سپرده های رمزنگاری امضا شده را برمی گرداند – مارتین گرونبرگ


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نلی لیانگ، معاون وزیر دارایی داخلی در وزارت دارایی، در همان جلسه گفت که او معتقد نیست که ارزهای دیجیتال «نقش مستقیم» در ورشکستگی بانک ها داشته باشند.

مارتین گرونبرگ، رئیس شرکت بیمه سپرده فدرال ایالات متحده، گفت که FDIC قصد دارد تا اوایل آوریل حدود ۴ میلیارد دلار سپرده مربوط به عملیات بانکداری دارایی دیجیتال بانک های امضاکننده را بازگرداند.

در جلسه استماع ۲۹ مارس در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا که در مورد پاسخ قانونگذار فدرال به ورشکستگی های اخیر بانک ها تحقیق می کند، گرونبرگ در پیشنهاد یکی از شرکت های تابعه New York Community Bancorp برای امضا قرار نگرفت. سپرده تا اوایل هفته آینده بازگردانده خواهد شد. او گفت. – حدود ۴ میلیارد دلار مربوط به دارایی های دیجیتال است. گزارش‌ها حاکی از آن است که FDIC تمام حساب‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال را که بخشی از تراکنش‌های NYCB نیستند تا ۵ آوریل خواهد بست، اگر سپرده‌گذاران وجوهی را منتقل نکنند.

مارتین گرونبرگ، رئیس FDIC در جلسه استماع کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا در ۲۹ مارس سخنرانی می کند.

گرونبرگ گفت که پلتفرم پرداخت Signature، Signet، در پیشنهاد NYCB به همراه سپرده‌های دارایی دیجیتال گنجانده نشده است، اما “در حال حاضر در بازار” برای خریداران بالقوه است. FDIC، همراه با تنظیم‌کننده‌های مالی نیویورک، یک بانک دوستدار رمزنگاری را در ۱۲ مارس بستند، به این دلیل که پس از ورشکستگی بانک سیلیکون ولی و بانک سیلورگیت، اقتصاد ایالات متحده خطراتی را تهدید می‌کرد.

نلی لیانگ، معاون وزیر خزانه داری داخلی وزارت خزانه داری ایالات متحده، گفت که او معتقد نیست که ارزهای دیجیتال نقش مستقیمی در شکست بانک Signature و Silicon Valley داشته باشند.

می‌دانم که Signature فعالیت‌های مرتبط با دارایی‌های دیجیتالی داشته است، اما فکر نمی‌کنم که اصلی‌ترین آنها باشد. [cause]”

جلسه استماع ۲۹ مارس دومین باری بود که لیانگ، گرونبرگ و مایکل بور، نایب رئیس فدرال رزرو، پس از سقوط سه بانک بزرگ ایالات متحده با قانونگذاران صحبت کردند. کمیته بانکی سنا در ۲۸ مارس جلسه ای برگزار کرد که در آن آقای گرونبرگ گفت که سیلورگیت به اندازه کافی ریسک هایی را که منجر به شکست خود شده مدیریت نکرده است.

مربوط: گزارش: ایالات متحده به دنبال راه هایی برای تضمین سپرده های بانکی ۱۸T کشور است

در حالی که به نظر می رسد برخی از قانون گذاران و قانون گذاران به پیوند بین بانک ها و شرکت های دارایی دیجیتال اشاره می کنند، بسیاری از این انجمن به عنوان فاقد شایستگی انتقاد می کنند. برنی فرانک، نماینده سابق کنگره و عضو کمیته امضاء، گفته می‌شود که مقامات می‌خواهند یک “پیام ضد رمزنگاری بسیار قوی” ارسال کنند و مدعی شد که بانک در زمان بسته شدن هیچ مشکلی با پرداخت بدهی نداشته است.

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهور

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا