🚨 اخبار ارز دیجیتال

FDIC ورشکستگی بانک های امضاکننده را در حکمرانی ضعیف و عدم نقدینگی مشخص می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

FDIC هیئت مدیره و مدیریت SBNY را به دنبال “رشد نامحدود” با استفاده از سپرده های بیمه نشده بدون اجرای استراتژی مدیریت ریسک نقدینگی متهم کرد.

تجزیه و تحلیل پس از مرگ بانک امضای نیویورک (SBNY) توسط شرکت بیمه سپرده فدرال ایالات متحده (FDIC) مدیریت ضعیف و شیوه های مدیریت ریسک ناکافی را به عنوان دلایل اصلی شکست آن نشان می دهد.

بانک Signature در ۱۲ مارس توسط تنظیم کننده های فدرال بسته شد تا از اقتصاد ایالات متحده محافظت کند و اعتماد عمومی به سیستم بانکی را افزایش دهد. FDIC برای رسیدگی به فرآیند بیمه منصوب شده است.

گزارش ۲۹ آوریل FDIC در مورد این موضوع، ورشکستگی دو بانک بزرگ ایالات متحده، بانک سیلورگیت و بانک سیلیکون ولی، را به عنوان منبع نقدینگی ناشی از سرکوب سپرده ها برجسته کرد. رگولاتور در ادامه بیان کرد:

“با این حال، علت اصلی شکست SBNY مدیریت ضعیف بود. آنها همیشه هنگام برخورد با توصیه های نظارتی FDIC (SR) پاسخگو و نابهنگام بوده اند.”

FDIC هیئت مدیره و مدیریت SBNY را به دنبال “رشد نامحدود” با استفاده از سپرده های بیمه نشده بدون اجرای استراتژی مدیریت ریسک نقدینگی متهم کرد. آخرین میخ در تابوت بانک امضا زمانی بود که نتوانست نقدینگی مورد نیاز برای پاسخگویی به حجم بالای درخواست‌های برداشت را مدیریت کند.

همبستگی بین قیمت سهام SBNY و رویدادهای صنعت کریپتو منبع: FDIC

این گزارش همچنین نشان داد که Signature Bank اغلب رسیدگی به نگرانی های FDIC یا اجرای توصیه های نظارتی نظارتی را رد کرده است. از سال ۲۰۱۷، FDIC تعدادی نامه نظارتی برای انتقاد از مقررات، ممیزی یا مدیریت ریسک به SBNY ارسال کرده است، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

SR پیشنهاد شده از یک نامه نظارتی بررسی هدفمند که در زمان ورشکستگی SBNY در حال انجام بود. منبع: FDIC

به دلیل عدم پیروی از توصیه های خود، FDIC رتبه بندی مؤلفه نقدینگی SBNY را از ابتدای سال ۲۰۱۹ به ‘۳’ کاهش داد و بر نیاز به بهبود شیوه های مدیریت نقدینگی خود تأکید بیشتری داشت.

مربوط: رئیس NYDFS می گوید این “مضحک” است که فکر کنیم سقوط بانک امضا به رمزارز مرتبط است

گزارش شده است که دو سازمان دولتی قبل از سقوط بانک امضاکننده زیر در حال تحقیق در مورد پولشویی بودند. گزارش ۱۵ مارس نشان داد که وزارت دادگستری در حال تحقیق از بانک ها برای پولشویی احتمالی است.

علاوه بر این، تحقیقات موازی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار گزارش شده است. با این حال، هنوز مشخص نیست که تحقیقات چگونه به بسته شدن بانک کمک کرد.

مجله: چه اتفاقی برای EOS افتاد؟ عکسبرداری انجمن برای بازگشت غیرمحتملنویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا