اخبار ارز دیجیتال

FDIC-Insured Citizens Trust Bank دارای ۶۵ میلیون دلار ذخایر USDC است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این بانک مستقر در آتلانتا، جورجیا، در سال ۱۹۴۷ به فدرال رزرو پیوست و به عنوان یک موسسه سپرده گذاری متعلق به اقلیت طبقه بندی می شود.

Citizens Trust Bank، یک موسسه مالی تحت نظارت شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC)، با Circle Internet Financial شریک شده است تا بخشی از ذخایر خود را در USD Coin (USDC) نگه دارد. منطقه شهری آتلانتا

در ۲۴ فوریه، Circle اعلام کرد که Citizens Trust Bank مستقر در آتلانتا، ۶۵ میلیون دلار ذخایر USDC را به عنوان بخشی از همکاری گسترده‌تر بین این دو شرکت نگه می‌دارد. ذخایر USDC بانک دسترسی به سرمایه را برای کسب و کارهای کوچک فراهم می کند و برای سایر طرح های شمول مالی استفاده می شود. سینتیا ان دی، رئیس و مدیر اجرایی Citizens Trust، گفت که داشتن USDC همچنین ترازنامه بانک را بهبود می بخشد.

بانک اعتماد شهروندان توسط FDIC به عنوان یک موسسه سپرده گذاری متعلق به اقلیت (MDI) طبقه بندی می شود. این بدان معناست که اکثریت سهام یا هیئت مدیره دارای حق رای آن را افراد اقلیت تشکیل می دهند. این بانک در سال ۱۹۴۷ به فدرال رزرو پیوست.

این بانک در سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ سپرده ها را ۲۲۰ میلیون دلار افزایش داد. در سال ۲۰۲۱، اطلاعات در دسترس عموم قرار گرفت، شهروندان ۱۵۷ میلیون دلار وام مسکن تجاری، مصرفی و مسکونی را تامین مالی کردند.

مربوط: شکست: دایره شایعات مربوط به اقدامات اجرای برنامه ریزی شده SEC را خفه می کند

Citizens Trust تنها موسسه مالی ایالات متحده نیست که ذخایر USDC را در اختیار دارد. همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، بانک نیویورک ملون، بانک مشتریان، بانک جامعه نیویورک، بانک سیلورگیت، بانک سیلیکون ولی و بانک امضا نیز USDC را در ترازنامه خود دارند.

پرداخت‌های استیبل کوین همگام با رونق مالی غیرمتمرکز در دو سال گذشته رشد کرده است، به طوری که کاربران برای نگهداری وثیقه، تجارت ارزهای دیجیتال و کسب بازدهی به دارایی‌های ثابت دلاری تکیه می‌کنند. با این حال، موانع نظارتی استفاده از استیبل کوین ها را برای پرداخت ها به حداقل رسانده است.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا