اخبار ارز دیجیتال

FDIC از خریداران امضا می‌خواهد تا تمام تجارت رمزنگاری را متوقف کنند: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق گزارش‌ها، تنظیم‌کننده‌های FDIC از خریداران Signature خواسته‌اند تا با کنار گذاشتن همه تجارت‌های ارزهای دیجیتال در بانک‌ها موافقت کنند.

طبق گزارش ها، شرکت بیمه سپرده فدرال ایالات متحده (FDIC) از نجات دهندگان احتمالی بانک های شکست خورده ایالات متحده خواسته است که از خدمات ارزهای دیجیتال پشتیبانی نکنند.

به گزارش رویترز، تنظیم‌کننده‌های FDIC از بانک‌های علاقه‌مند به خرید وام‌دهندگان شکست خورده ایالات متحده، از جمله بانک سیلیکون ولی و بانک امضا، خواسته‌اند تا پیشنهادات خود را تا 17 مارس ارائه کنند.

این گزارش با استناد به دو منبع آگاه اشاره می‌کند که مقامات فقط پیشنهادات بانک‌ها را با مقالات بانکی موجود می‌پذیرند و وام دهندگان سنتی را بر شرکت‌های سهام خصوصی اولویت خواهند داد. اما می تواند پیشنهاداتی را برای برخی از بانک ها در صورت عدم فروش کامل شرکت در نظر بگیرد.

FDIC همچنین خریداران Signature را ملزم می‌کند که با کنار گذاشتن تمام تجارت ارزهای دیجیتال در بانک‌ها موافقت کنند.

امضای مستقر در نیویورک حداقل 3.3 میلیارد دلار دارایی در Circle دارد، بانک پیشرو دارای رمزنگاری در ایالات متحده و ناشر USD Coin (USDC)، دومین استیبل کوین بزرگ از نظر ارزش بازار در زمان نگارش. خود این بانک به‌خاطر شراکت‌های متعدد خود در صنعت ارزهای دیجیتال، از جمله صرافی Coinbase، صادرکننده استیبل کوین Paxos، متولی ارزهای دیجیتال BitGo، و وام‌دهنده ورشکسته رمزارز سلسیوس، شناخته شده است. ما خدمات ارائه می‌کنیم.

این خبر در حالی منتشر می شود که تام ایمر، نماینده کنگره ایالات متحده در نامه ای به FDIC ابراز نگرانی کرده است که دولت فدرال در حال «سلاح» کردن مسائل پیرامون صنعت بانکداری برای دنبال کردن ارزهای رمزنگاری شده وارد شده به داخل است.

این اقدامات که به بی‌ثباتی اخیر بخش بانکی، ناشی از مخارج ویرانگر دولت و افزایش بی‌سابقه نرخ بهره، سلاح می‌شود، بسیار نامناسب است و می‌تواند منجر به بی‌ثباتی مالی گسترده‌تر شود.»

وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک در 12 مارس به طور رسمی بسته شد و امضا را به عهده گرفت و FDIC را به عنوان متولی خود منصوب کرد. برای محافظت از سپرده گذاران، FDIC تمام سپرده های Signature Bank و تقریباً تمام دارایی های آن را به Signature Bridge Bank، NA منتقل کرده است.

مربوط: مدیران Trezor می گویند سقوط Silvergate و SBV “قطعا برای بیت کوین خوب است”

به گفته برنی فرانک، عضو سابق مجلس نمایندگان ایالات متحده، رگولاتورها در نیویورک بانک امضا شده زیر را حتی با وجود اینکه ورشکسته نشده بود، بستند. فرانک حدس زد که این حرکت به منظور نشان دادن قدرت بر صنعت کریپتو بوده و یک “پیام بسیار قوی ضد رمزنگاری” است. با این حال، FDIC در ژانویه اعلام کرد که سازمان‌های بانکی را از ارائه خدمات بانکی به «طبقه‌ها یا انواع خاصی از مشتریان مجاز توسط قانون یا مقررات» منع یا منع نکرده است.

گزارش‌های بعدی ادعا کردند که جوزف دپائولو، مدیر عامل Signature و استفان وایرمسکی، مدیر مالی ارشد، با ادعای دروغین “از نظر مالی قوی” تنها سه روز قبل از بسته شدن، کلاهبرداری کردند. گزارش ها حاکی از آن است که این بانک به اتهام پولشویی تحت بازجویی قرار دارد.نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا