اخبار ارز دیجیتال

FDIC ادعا می کند که کراس ریور در شیوه های وام دهی “ناامن” دخالت دارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کراس ریور ادعاهایی مبنی بر «درگیر شدن در شیوه‌های بانکی ناایمن یا نامناسب» در ارتباط با فعالیت‌های وام‌دهی خود در سال ۲۰۲۱ را تایید یا رد نکرده است.

شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) از کراس ریور بانک، که به شرکت‌های فین‌تک و ارزهای رمزنگاری‌شده مانند Visa و Coinbase معروف است، خواسته است تا ضعف‌های فعالیت‌های وام‌دهی خود را «خود تصحیح کند» و «به‌درستی رسیدگی کند». من درخواست کردم.

در ۲۸ آوریل، FDIC یک دستور رضایت را منتشر کرد که در ۸ مارس علیه کراس ریور بانک اجرا شد، به شرط اینکه بانک “ایمن باشد که ادعا می شود در اقدامات بانکی “نادرست” یا “نادرست” انجام داده است.

علیرغم پذیرش دستور رضایت، کراس ریور هیچ گونه تخلفی را که در گزارش بررسی سال ۲۰۲۱ خود کشف شده بود، اعتراف یا رد نکرده است. اشاره شد که:

“FDIC این موضوع را بررسی و تعیین کرده است. بانک مشارکت در رویه های بانکی پرخطر یا نادرست را در ارتباط با انطباق خود با قوانین و مقررات مربوط به وام دهی منصفانه اعتراف یا رد نمی کند.”

در این دستور آمده است که بانک‌ها باید فوراً برای «افزایش» تمرکز خود بر «سیستم‌های کنترل‌های داخلی، سیستم‌های اطلاعاتی، عملیات پذیره‌نویسی اعتبار و سیستم‌های حسابرسی داخلی مرتبط با قوانین و مقررات حمایت از مصرف‌کننده» اقدام کنند. من اینجا هستم.

علاوه بر این، بانک‌ها باید بر رعایت قوانین وام‌دهی منصفانه نظارت داشته باشند و هر گونه تخلف را به‌سرعت «خود تصحیح کنند».

کراس ریور موظف شده است به کمبودها و ضعف های شناسایی شده در گزارش بررسی سال ۲۰۲۱ خود “به طور مناسب رسیدگی کند” و فرآیندی را برای جلوگیری از بروز این ضعف ها در آینده ایجاد کند.

FDIC یک دستور رضایت را علیه کراس ریور بانک در ۸ مارس اجرا کرد. منبع: FDIC

FDIC ملزم به انطباق “به موقع” کامل کراس ریور با دستور رضایت بود.

درست یک روز قبل از انتشار عمومی دستور رضایت، مدیر عامل کراس ریور، ژیل گید، بیانیه ای در ۲۷ آوریل صادر کرد که به اتهامات FDIC توجهی نکرد.

گیدس بر افزایش نظارت نظارتی بر بانک ها تاکید کرد و پیشنهاد کرد کراس ریور گام های مناسبی را برای اطمینان از “شفافیت و پاسخگویی” بردارد.

گیدز گفت: «کراس‌ریور بزرگ‌ترین مؤسسه بانکی است و به همین دلیل، بازرسان نظارتی دارد که به طور مداوم چندین عنصر از تجارت ما را بررسی می‌کنند».

او نوشت: «ما قابلیت‌های انطباق خود را به عنوان یک مزیت استراتژیک می‌بینیم و مفتخریم که صنعت را در حفظ بالاترین سطوح انطباق، شفافیت و مسئولیت‌پذیری رهبری می‌کنیم.

مربوط: کمیسر FDIC در جلسه سنا می گوید که بانک های دوستدار رمزنگاری ریسک های سنتی را به درستی مدیریت کردند

این سفارش اولین بار تنها چند روز قبل از انتشار Circle، ناشر استیبل کوین پشت USD Coin (USDC) به بانک ها ارسال شد که در ۱۳ مارس اعلام کرد که با Crossriver برای خدمات بانکی همکاری می کند.

Circle پس از ورشکستگی ارائه‌دهنده قبلی آن، Silicon Valley Bank در ۱۱ مارس، در حال بررسی شراکت‌های جدید است.

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهور

نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا