اخبار ارز دیجیتال

گزارش: FBI در ماه مارس به خانه یکی از بنیانگذاران کراکن یورش برد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وسایل الکترونیکی از خانه جسی پاول، مدیر عامل سابق کراکن در لس آنجلس در ارتباط با تحقیقات غیرمرتبط با ارزهای دیجیتال در مورد ادعای هک و جاسوسی سایبری کشف و ضبط شده است.

دفتر تحقیقات فدرال ایالات متحده (FBI) در ماه مارس خانه جسی پاول، یکی از بنیانگذاران کراکن را به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد ادعای هک و تعقیب سایبری سازمان های هنری غیرانتفاعی تخلیه کرد. گفته می شود که آنها مورد بازرسی قرار گرفته اند.

نیویورک تایمز در ۶ ژوئیه به نقل از سه روشنفکر گزارش داد که آقای پاول نامه‌ای از یکی از همکاران مرکز هنرهای Verge دریافت کرده است، یک موسسه غیرانتفاعی که توسط آقای پاول تأسیس شده است. و پیام های دیگر با توجه به آن موضوع

این سه نفر به NYT گفتند که اف‌بی‌آی و دفتر دادستانی ناحیه شمالی کالیفرنیا از «حداقل» سپتامبر در حال تحقیق درباره آقای پاول هستند.

به عنوان بخشی از جستجو، تجهیزات الکترونیکی از خانه آقای پاول در برنت وود، لس آنجلس، کشف و ضبط شد. با این حال، مشخص است که دادستان ها آقای پاول را به هیچ جرمی متهم نکرده اند.

براندون فاکس، وکیل آقای پاول، گفت که تحقیقات در درجه اول بر اتهامات مطرح شده توسط مرکز هنرهای Verge، یک سازمان غیرانتفاعی که توسط آقای پاول تأسیس شده است، و اینکه آقای پاول در “فضای ارزهای دیجیتال” دخالت داشته است، متمرکز شده است. هیچ ربطی به دخالت او ندارد این خبر توسط سخنگوی کراکن تایید شده است.

آقای فاکس همچنین گفت که آقای پاول “هیچ اشتباهی نکرده است.”

نمای داخلی مرکز هنرهای Verge که توسط پاول تأسیس شده است.منبع: Verge Center for the Arts

Cointelegraph برای اظهار نظر با جسی پاول تماس گرفت اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

مربوط: FBI به خانه رایان سلامه، مدیر سابق FTX یورش برد: گزارش

گفته می شود پاول در سال ۲۰۰۷ گروه هنری مستقر در ساکرامنتو را تأسیس کرد، اما لینکدین او از آوریل ۲۰۱۰ او را به عنوان موسس و مدیر فهرست می کند.

بر اساس CoinMarketCap، Kraken هنوز دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده پس از Coinbase است.

در ماه فوریه، کراکن از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دلیل عدم ثبت نام برای عرضه و فروش در برنامه خدمات سهامداری خود، اقدام اجرایی دریافت کرد.

این شرکت با تنظیم کننده های اوراق بهادار به توافق رسید و جریمه سنگین ۳۰ میلیون دلاری پرداخت کرد.

مجله: نظر: ماکسیمالیست‌های رمزارز جمهوری‌خواه تقریباً به بدی «لژیون ضد کریپتو» دموکرات هستندنویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا