🚨 اخبار ارز دیجیتال

قانون FASB «بدون اپتیک ضعیف» برای دور نگه داشتن مشاغل از ارزهای دیجیتال، قانون: تحلیلگر

تحلیلگران Berenberg Capital می‌گویند: «این تغییر باید به MicroStrategy و سایر شرکت‌های دارای دارایی دیجیتال کمک کند تا نقایص نوری ناشی از نقصان را برطرف کنند.

تحلیلگران Berenberg Capital می گویند قوانین جدید هیئت استانداردهای حسابداری مالی ایالات متحده در مورد حسابداری ارزهای دیجیتال “نقص نوری” را که شرکت ها را با دارایی های دیجیتالی آزار داده است، از بین می برد.

در ۶ سپتامبر، هیئت استانداردهای حسابداری مالی ایالات متحده (FASB) قوانین جدیدی را برای ارزهای رمزنگاری شده در مورد نحوه گزارش ارزش منصفانه دارایی های خود در ترازنامه تصویب کرد.

مارک پالمر، تحلیلگر ارشد تحقیقات سهام در برنبرگ، در یادداشت بعدی تحلیلگر، گفت که این تغییر به ویژه برای شرکت هایی مانند MicroStrategy که به زودی متوجه زیان های کاهش ارزش خواهند شد، مفید خواهد بود. این شرکت قادر خواهد بود دارایی های دیجیتال خود را به صورت فصلی گزارش دهد. او استدلال کرد. .

این مقاله می‌نویسد: «این تغییر باید به MicroStrategy و سایر شرکت‌های دارای دارایی‌های دیجیتال کمک کند تا قابلیت‌های نوری ضعیف ایجاد شده بر اساس قوانین تعیین‌شده توسط FASB را حذف کنند.

از زمانی که MicroStrategy شروع به انباشت بیت کوین در آگوست ۲۰۲۰ کرد، ۲.۲۳ میلیارد دلار ضرر ناشی از کاهش ارزش انباشته شده است.

علاوه بر این، برخی از گزارش های سه ماهه این شرکت در طول سه سال گذشته شامل زیان های کاهش ارزش قابل توجهی در دارایی های بیت کوین آن بوده که منعکس کننده کاهش قیمت دارایی ها است.

آسیب از دست دادن میکرواستراتژی.منبع: Berenberg Capital

پالمر گفت که این منجر به پوشش مطبوعاتی منفی از شرکت و گزارش آن شد، “این تصور را ایجاد کرد که ارزش‌های ذاتی شرکت تحت تاثیر نامطلوب قرار می‌گیرند، در حالی که تاثیرگذار نبودند.”

بر اساس قوانین جدید که در سال ۲۰۲۵ اجرایی می شود، شرکت های دارای ارزهای دیجیتال می توانند دارایی های خود را به ارزش منصفانه گزارش دهند. بنابراین گزارش‌های فصلی منعکس‌کننده ارزش فعلی دارایی‌ها، از جمله بازگشت قیمت‌ها است.

در حال حاضر، زیان های کاهش ارزش باید لحاظ شود و حتی در صورت بهبود قیمت دارایی ها قابل تجدید نظر نیست.

MicroStrategy با ۱۵۲۸۰۰ کوین تا ۳۱ جولای، با ارزش فعلی تقریباً ۳.۹ میلیارد دلار، بزرگترین دارنده BTC در جهان است. قوانین جدید را می توان فعالانه اعمال کرد و برنبرگ معتقد است که دارایی های بیت کوین MicroStrategy تا آوریل ۲۰۲۴ به ارزش ۸.۸ میلیارد دلار خواهد بود.

مربوط: MicroStrategy به سوددهی تبدیل می‌شود و اکنون ۴.۴ میلیارد دلار ارزش بیت‌کوین را در اختیار دارد

طبق یادداشت برنبرگ، مدیر عامل MicroStrategy، مایکل تالر زمانی گفت که دلیل اصلی عدم پذیرش استراتژی سرمایه‌گذاری BTC توسط شرکت‌ها، دیدگاه «خصمانه» FASB در مورد ارزهای دیجیتال است. وی ادامه داد که این تغییر یک نتیجه مثبت است.

تغییر حسابداری یک کاتالیزور مثبت بزرگ برای قیمت بیت کوین خواهد بود، زیرا باعث تشویق شرکت های فناوری می شود.

مجله: نحوه محافظت از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین بحث می کنند

نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا