🚨 اخبار ارز دیجیتال

شرکت فارمویل که یکی از سازندگان آن است، ۳۳ میلیون دلار برای ساخت بازی های Web3 جمع آوری کرده است

Proof of Play 33 میلیون دلار برای ایجاد یک بازی زنجیره ای کامل جمع آوری کرده است که “فوراً بازیکنان را در گیم پلی سرگرم کننده غرق می کند.”

بر اساس اعلامیه ۲۱ سپتامبر، Proof of Play، شرکتی به رهبری یکی از توسعه دهندگان Farmville، Amitt Mahajan، ۳۳ میلیون دلار برای ساخت بازی های Web3 جمع آوری کرده است. Majahan مدیر عامل شرکت Proof of Play است و امت شیر ​​یکی از بنیانگذاران Twitch یکی از اعضای هیئت مدیره این شرکت است.

این تامین مالی توسط کریس دیکسون از Andreessen Horowitz (a16z) و نیل مهتا از Greenoaks انجام شد. شرکت‌های Anchorage Digital، Mercury، Firebase، Zynga و Alchemy به سرمایه‌گذاران Naval Ravikant، Balaji Srinivasan و بنیانگذاران پلتفرم استریم Twitch پیوستند.

Proof of Play نسخه بتای بسته اولین بازی خود، Pirate Nation را در دسامبر ۲۰۲۲ منتشر کرد.

بازی Pirate Nation Web3.منبع: Proof of Play

این شرکت در اعلامیه خود مدعی شد که می تواند بر بسیاری از موانعی که بازیکنان معمولاً هنگام تلاش برای انجام بازی های Web3 با آن مواجه می شوند، غلبه کند. می‌گوید «مجموعه‌ای از نوآوری‌های فنی و محصول» را ارائه می‌کند که «فوراً بازیکنان را در گیم‌پلی سرگرم‌کننده غوطه‌ور می‌کند» بدون اینکه لازم باشد ابتدا درباره بلاک چین بیاموزید.

مربوط: بنیانگذار آتاری معتقد است که بازی‌های Web3 برای مالکیت مجازی و آموزش ضروری هستند

Proof of Play همچنین می گوید که به تمرکززدایی متعهد است. او گفت که Pirate Nation یک “بازی همیشه” است که می تواند بدون سرورهای خارجی یا مداخله سازنده اجرا شود، و افزود که این شرکت قصد دارد در آینده چارچوب فناوری خود را منبع باز کند تا بیشتر آن را غیرمتمرکز کند.

تیم Proof of Play شامل اعضایی از برخی از بزرگترین شرکت‌های بازی و وب، از جمله Epic Games، Zynga، EA، Activision و Google است.

در سال ۲۰۲۳، دورهای مالی چند میلیون دلاری از سوی شرکت های Web3 عادی خواهد بود. توسعه دهنده EVE Online CCP Games در ماه مارس ۴۰ میلیون دلار برای توسعه یک بازی جدید EVE جمع آوری کرد و Hyperplay در ژوئن ۱۲ میلیون دلار برای توسعه بیشتر پلت فرم توزیع خود و رقیب Steam جمع آوری کرد.

نویسنده: Tom Blackstone
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا