🚨 اخبار ارز دیجیتال

فانتوم می خواهد نرخ سوزاندن توکن را تا ۷۵ درصد کاهش دهد تا برنامه پاداش dApp را تأمین مالی کند

آندره کرونژ، معمار اکوسیستم، گفت: «فانتوم یوتیوب/تویچ پلتفرم‌های بلاک چین خواهد بود».

طبق یک پیشنهاد جدید به تاریخ ۱ دسامبر، شبکه گراف اکریلیک هدایت شده Fantom به دنبال اجرای یک برنامه وابسته برای توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز (dApp) با هزینه گاز شبکه است. برای تأمین مالی این سرمایه گذاری، انجمن Fantom پیشنهاد کاهش نرخ سوزاندن رمز فعلی FTM پروتکل از ۲۰٪ به ۵٪ را ارائه کرد. در حمایت از این پیشنهاد، توسعه دهندگان Fantom نوشتند:

ما در حال تغییر ساختار آنچه برای وب ۲ است را به اولویت‌های شبکه خود تغییر می‌دهیم، به این معنی که از مدل کسب درآمد از تبلیغات خود بهره می‌بریم و آن را به کسب درآمد گازی گسترش می‌دهیم، برنامه‌هایی را اجرا می‌کنیم که جریان ثابتی از کاربران را جذب می‌کنند.»

تیم توسعه بیشتر در مورد شبکه Opera Fantom خود توضیح داد. [native dApp builder] “مستقیما با یوتیوب یا توییتر رقابت نمی کند” اما هدف آن “جذب مستمر و حفظ استعدادهای سطح بالا” در فضای وب ۳.۰ است. برای واجد شرایط بودن برای مشوق های احتمالی، dApps باید ۱،۰۰۰،۰۰۰ تراکنش یا بیشتر را ثبت کند و حداقل ۳ ماه را در شبکه Fantom Opera سپری کند. پس از تأیید، توسعه دهندگان می توانند ۱۵٪ از کل هزینه های گاز را که برای dApp خود خرج می کنند، دریافت کنند.

با این حال، بنیاد فانتوم این حق را برای خود محفوظ می دارد که “جریان پرداخت ها را به هر دلیلی به طور نامحدود به حالت تعلیق درآورد، از جمله اگر مشکوک به رفتار نادرست کاربر باشد یا اگر بنیاد معتقد است که این به نفع اکوسیستم فانتوم است. ما این حق را برای خود محفوظ می داریم. از زمانی که شبکه اصلی Fantom در سال ۲۰۱۹ فعال شد، در مجموع ۸.۳۶ میلیون توکن FTM سوزانده شده است. رای گیری در مورد این پیشنهاد ادامه دارد و نیاز به حداقل مشارکت رای دهندگان ۵۵٪ از دارندگان توکن FTM دارد.نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا