اخبار ارز دیجیتال

برد ۵ هفته ای فانتوم در خطر است – آیا قیمت FTM 35 درصد کاهش می یابد؟

بازار FTM پس از افزایش ۲۳۰ درصدی در ۵ هفته، بیش از حد خرید است. علاوه بر این، داده های فنی نشان می دهد که حرکت سکه نسبت به رونق قیمت کاهش یافته است.

قیمت‌های فانتوم (FTM) در ماه فوریه با افزایش واگرایی بین قیمت و حرکت در هفته‌های اخیر در خطر سقوط قرار دارند.

قیمت FTM پس از نقشه راه ۲۰۲۳ کرونژ ۲۳۰ درصد افزایش یافت

قیمت FTM طی پنج هفته گذشته ۲۳۰ درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در ۵ فوریه ۰.۶۱ دلار معامله می شود. این افزایش به عنوان بخشی از بهبود بازار ارزهای دیجیتال رخ داد، اما هیاهوی ایجاد شده توسط آندره کرونژ از بیشتر دارایی‌های ارزهای دیجیتال با رتبه برتر پیشی گرفت. .

Cronje یکی از بنیانگذاران و معمار بلاک چین لایه ۱ Fantom است. در ۲۶ دسامبر ۲۰۲۲، توسعه دهندگان نامه ای را منتشر کردند که در آن اهداف و اولویت های اکوسیستم فانتوم برای سال ۲۰۲۳ را تشریح کرد. این شامل قصد اجازه دادن به توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز برای کسب ۱۵ درصد از درآمد شبکه است.

از زمان “نامه ای به تیم بنیاد فانتوم” کرونژ، قیمت های FTM برای پنج هفته متوالی در حال افزایش بوده است.

نمودار قیمت هفتگی FTM/USD.منبع: Trading View

به نظر می رسد FTM/USD آماده پایان هفته منتهی به ۵ فوریه با افزایش حداقل ۲۵ درصدی است. آخرین تاپیک توییتر در اینجا ۱۳ دلیل وجود دارد که فانتوم یکی از بهترین بلاک چین های لایه ۱ در سال ۲۰۲۳ خواهد بود.

فنی قیمت فانتوم به اصلاحات آتی اشاره دارد

با این وجود، با افزایش واگرایی نزولی بین افزایش قیمت و حرکت نزولی آن، رالی جاری FTM در خطر خشک شدن است.

در نمودار روزانه، FTM/USD از اواسط ژانویه به بالاترین حد خود رسیده است، در حالی که شاخص قدرت نسبی (RSI) زیر بالاترین حد خود قرار دارد. به عنوان یک قاعده تحلیل تکنیکال، چنین اختلافی به این معنی است که روند صعودی در حال کاهش است.

نمودار روزانه FTM/USD با واگرایی نزولی.منبع: Trading View

علاوه بر این، RSI بالای ۷۰ باقی می‌ماند که نشان می‌دهد FTM بیش از حد خریداری شده است. همچنین به کاهش قیمت کوتاه مدت و احتمال یکسان شدن یا کاهش قیمت در روزهای آینده اشاره می کند.

موارد مرتبط: بازدیدهای سریع کریپتو: ۸ گام آسان برای برنده شدن چندین برنده هر هفته

در نتیجه، FTM در خطر سقوط به سمت ۰.۴۲ دلار یا ۳۵ درصد از سطح قیمت فعلی قرار دارد. علاوه بر این، با بسته شدن زیر ۰.۴۲ دلار، میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه (EMA 200 روزه، موج آبی) FTM به عنوان هدف نزولی بعدی ۰.۳۸ دلار خواهد بود.

نمودار روزانه FTM/USD.منبع: Trading View

به طور کلی، Fantom تا زمانی که بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه و متحرک نمایی ۵۰ روزه (امواج قرمز) باقی بماند، سوگیری صعودی خواهد داشت.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا