اخبار ارز دیجیتال

فانتوم (FTM) در بازگشت غافلگیرکننده ۳۱ درصد افزایش یافت، در اینجا دلیل آن است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فانتوم (FTM)، توکن بومی بلاک چین فانتوم، در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳۱ درصد رشد داشته است.

افزایش قیمت به دنبال یک دوره کاهش و تثبیت بود که طی آن FTM تقریباً ۸۰ درصد از اوج ۰.۵۶۶ دلاری خود در ۲۶ دسامبر ۲۰۲۳ سقوط کرد.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه FTM/USD، با حسن نیت: TradingView

FTM در ۲۳ ژانویه از پایین ترین سطح ۰.۳۰ دلار بهبودی متوسطی را آغاز کرد، اگرچه هنوز در حال تثبیت است. در ۳ مارس، قیمت از محدوده خارج شد و سد قبلی ۰.۵۶ دلار را شکست. پس از سه روز رالی، فانتوم در روز دوشنبه به بالاترین سطح روزانه ۰.۷۴۸ دلار رسید و سپس عقب نشینی کرد.

در زمان نگارش این مقاله، FTM با ۲۸.۲۹ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۶۵۸ دلار رسیده است. ارزش این توکن نیز در هفت روز گذشته ۵۹ درصد افزایش یافته است.

دلایل بازگشت FTM چیست؟

همانطور که گزارش شده است، بازار ارزهای دیجیتال شاهد ورود سرمایه بیش از ۴۸.۵۴ میلیارد دلار بود که بزرگترین جریان ورودی سرمایه از اکتبر ۲۰۲۱ است. بیت کوین در جلسه معاملاتی امروز به بالاترین سطح خود یعنی ۶۵۶۱۴ دلار رسید. توکن‌های دیگری که آلت کوین نامیده می‌شوند نیز در واکنش به رشد بیت کوین افزایش یافتند.

فانتوم نیز هجوم مشابهی را تجربه کرد زیرا نهنگ ها خریدهای قابل توجهی انجام دادند. با توجه به این SpotOnChainیک نهنگ در دو روز گذشته ۴.۷۱ میلیون FTM از طریق Gemini و Airswap به مبلغ ۲.۶۹ میلیون دلار تقریباً ۰.۵۷ دلار به ازای هر سکه خریداری کرد، حتی در ساعات اخیر خرید FTM انجام داد.

شبکه فانتوم شاهد پیشرفت ها و پیشرفت های جدیدی بوده است. بزرگترین تلاش Fantom در ۴'۲۳ به روز رسانی Fantom Sonic بود که سعی در بهبود مقیاس پذیری شبکه داشت. در نهایت، Fantom Sonic قصد دارد با افزایش تراکنش در ثانیه (TPS)، کاهش هزینه‌های ذخیره‌سازی و حفظ تقریباً زمان دوم تا نتیجه نهایی (TTF)، فانتوم را به یکی از بلاک‌چین‌های یکپارچه با بهترین عملکرد تبدیل کند.

انتظار می‌رود تا پایان سال ۲۰۲۴، فانتوم سونیک نقشی کلیدی در گسترش مداوم فانتوم ایفا کند. علاوه بر به‌روزرسانی فانتوم سونیک فوق‌الذکر، ابتکاراتی مانند Ecosystem Vault و برنامه درآمدزایی گاز به توسعه‌دهندگان و کاربران کمک کرده است تا با شبکه درگیر شوند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا