🚨 اخبار ارز دیجیتال

Fantom (FTM) 23% پرش می کند، تحلیلگران پیش بینی می کنند که هدف بعدی را خواهد شکست

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فانتوم (FTM) در معاملات اولیه روز شنبه، افزایش چشمگیر ۲۳ درصدی قیمت را تجربه کرد و به بالاترین سطح روزانه ۰.۹۸۵ دلار رسید. با توجه به اینکه بازار ارزهای رمزپایه به دنبال دستاوردهای چشمگیر در سراسر جهان بیش از حد گرم شده است، عملکرد اخیر FTM توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

روز گذشته، کاهش شدیدی در بازار ارزهای دیجیتال رخ داد که همزمان با کسب سود بود، به طوری که شرکت‌های بزرگ زیان را بین ۷ تا ۱۵ درصد گزارش کردند.

با این حال، عملکرد Fantom برجسته است زیرا توانست روز قرمز کریپتو را در سبز ببندد. علیرغم سقوط به ۰.۷۲۲ دلار در ۱۵ مارس، Fantom به شدت رشد کرد و حتی تا زمان انتشار به رشد خود ادامه داد.

اگر امروز در سبز بسته شود، فانتوم دومین روز سود خود را جشن خواهد گرفت، برخلاف دیگر ارزهای رمزپایه که در زمان نگارش این مقاله ضرر می کنند.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه FTM/USD، با حسن نیت: TradingView

Fantom (FTM) در حال حاضر با قیمت ۰.۹۰۳ دلار معامله می شود که ۱۸.۰۹ درصد در ۲۴ ساعت گذشته و ۱۳ درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته است. این افزایش، FTM را با ارزش بازار ۲.۵۳ میلیارد دلار به جایگاه ۴۸ رساند و جایگاه خود را در بین ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار مستحکم کرد.

علی، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، در حالی که Fantom حرکت صعودی نشان می دهد سهام یک هدف جسورانه برای قیمت Fantom، که نشان می دهد FTM می تواند در کوتاه مدت به ۱.۴۴ دلار برسد. علی برای حمایت از ادعای خود، پیش‌بینی قبلی خود را در مورد FTM به اشتراک می‌گذارد که درست از آب درآمد.

علی سپس اشاره کرد که Fantom در پایین ترین سطح خود تثبیت شده است و بسته شدن هفتگی پایدار بالای ۰.۵۷ دلار، پتانسیل منجنیق FTM را به ۰.۸۷ دلار دارد. FTM همانطور که انتظار می رفت شکست و در معاملات امروز به ۰.۹۸۵ دلار رسید.

فانتوم منتظر انتشار بزرگی است

با ظاهر شدن شبکه اصلی Phantom Sonic در افق، هیجان در حال ایجاد است. برخی از گره‌های آرشیو بنیاد Fantom در شبکه اصلی موجود قبلاً به Sonic ارتقا یافته‌اند که منجر به کاهش ۹۵ درصدی هزینه عملیاتی شده است.

در آماده سازی برای راه اندازی مورد انتظار، Fantom نکات برجسته عملکرد باورنکردنی که در شبکه آزمایشی بسته Sonic در چند ماه گذشته دیده شده است را به اشتراک می گذارد.

تقریباً ۲۰۰۰ TPS با دقت تقریباً یک ثانیه به دست آمد. با تراکنش های مبادله و انتقال ERC-20، دقت ۴۰۰۰ TPS در حدود ۱.۳ ثانیه و ۱۰۰۰۰ TPS در تقریباً ۱.۶ ثانیه به دست آمد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا