اخبار ارز دیجیتال

Fanatic 60 درصد از سهام Candy Digital را در میان “بازار NFT فروپاشیده” می فروشد

غول کالاهای ورزشی وارد بازار رو به کاهش NFT نشده است.

شرکت محصولات ورزشی Fanatics به دلیل کاهش اعتماد به طبقه دارایی، سهام خود در شرکت توکن غیرقابل تعویض (NFT) Candy Digital را می فروشد.

در 4 ژانویه، گزارش شد که شرکت ورزشی مایکل روبین، Fanatics، 60 درصد سهام خود را در استارت آپ NFT می فروشد.

Fanatics که در سال 2011 تأسیس شد، در تجارت ورزشی و تجارت الکترونیکی به ارزش 31 میلیارد دلار نامی برای خود دست و پا کرد.

MLB ICON Leadoff NFT Collectibles توسط Candy Digital در آوریل 2022 منتشر شد منبع: MLB

با این حال، با توجه به ضربه شدید بازار نزولی ارزهای دیجیتال به بخش NFT در سال 2022، به نظر می رسد شرکت روبین اکنون در حال دور شدن از یک تجارت “مستقل” NFT است.

طبق گزارش CNBC، گروهی از سرمایه گذاران به رهبری Galaxy Digital شرکت Novogratz سهام Candy Digital را خریداری خواهند کرد. روبین در ایمیلی که با این اوتلت به اشتراک گذاشت، نوشت:

در طول سال گذشته، مشخص شده است که NFTها بعید به عنوان کسب و کارهای مستقل پایدار یا سودآور باشند.

او گفت که فروش سهام مالکیت آن در Candy Digital “به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که بیشتر سرمایه خود را از طریق پول نقد یا سهام اضافی در Fanatics پس بگیرند.”

او افزود که این یک نتیجه مثبت برای سرمایه گذاران است، “به ویژه در یک بازار در حال فروپاشی NFT که هم حجم معاملات مستقل NFT و هم قیمت ها در حال کاهش است.” به گفته روبین، NFT ها به تنهایی ارزش زیادی ایجاد نمی کنند.

“ما معتقدیم که محصولات دیجیتال ارزش و سودمندی بیشتری را هنگام اتصال به کلکسیون های فیزیکی برای ایجاد بهترین تجربه برای کلکسیونرها به ارمغان می آورند.”

Fanatics کارت های معاملاتی Topps را در ژانویه 2022 به قیمت تقریبی 500 میلیون دلار خریداری کردند. علاوه بر این، پس از راه‌اندازی Candy Digital در سال گذشته، ما حقوق ساخت کارت‌های تجاری بیسبال لیگ برتر و NFT را به دست آوردیم.

مربوط: اکنون که آشفتگی حل شده است، چه چیزی از بازار NFT باقی مانده است؟

طبق گزارش CNBC، متعصبان در دسامبر 2022، 700 میلیون دلار سرمایه جدید جذب کردند. به گفته CNBC، این وجوه برای فرصت‌های بالقوه ادغام و اکتساب در کلکسیون‌ها، شرط‌بندی‌های ورزشی و کسب‌وکارهای بازی استفاده خواهد شد.

Candy Digital در اکتبر 2021 100 میلیون دلار سرمایه دریافت کرد و در آن زمان 1.5 میلیارد دلار ارزش داشت.

با این حال، بازار NFT در زمستان کریپتو 2022 به میزان قابل توجهی کاهش یافت. طبق ردیاب بازار Nonfungible.com، فروش روزانه بیش از 100000 در ژانویه 2022 بود، اما اکنون به حدود 15000 کاهش یافته است.

Fanatics و Candy Digital در زمان انتشار به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

نویسنده: Martin Young

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا