اخبار ارز دیجیتال

NFT مناسب خانواده، نسل بعدی جوانان را به Web3 می آورد

از آنجایی که ابزارها و ویژگی‌های Web3 در بسیاری از جوامع شناخته شده Web2 ادغام شده‌اند، ایجاد NFT‌های مناسب برای خانواده به یک ضرورت در این زمینه تبدیل می‌شود.

توکن‌های غیرقابل تغییر (NFT) همچنان یک نیروی مسلط در فضای Web3 برای هدایت نوآوری و پذیرش هستند. همانطور که فضا همچنان به پذیرش جریان اصلی خود ادامه می دهد، به جمعیتی جدید، از جمله خردسالان می رسد.

اخیراً، شرکت‌های سرگرمی معروفی مانند دیزنی که به خوبی برای کودکان ارائه می‌شود، به اعضای تیمی که در حوزه رمزنگاری باهوش هستند و با شبکه بلاک چین Polygon شراکت کردند، گسترش یافتند.

چنین پیشرفت‌هایی حاکی از ورود قریب‌الوقوع به دنیای Web3 است، اما اگر محتوای Web3 برای خردسالان ایجاد شود، چگونه NFT‌ها می‌توانند برای کودکان مناسب باشند؟ یا وقتی افراد زیر سن قانونی درگیر هستند، مالکیت واقعی چگونه کار می کند؟

کوین تلگراف با جرمی فیشر، هنرمند و بنیانگذار مجموعه NFT خانواده پسند Lucky Ducky، در مورد چگونگی ایجاد محتوای Web3 مناسب برای کودکان و آوردن کودکان به نسل بعدی تعامل دیجیتال صحبت کرد.

در حالی که مواردی از استفاده یا ایجاد NFT توسط کودکان وجود داشته است، مانند یک دختر 9 ساله که عاشق گربه‌ها شد و مجموعه‌ای از NFT‌های گربه را ساخت، فیشر می‌گوید که والدین آن‌ها را زمانی که هنوز خیلی جوان هستند در نظر می‌گیرند. فکر می کنم باید از کدام پروژه ها حمایت کنیم؟

او می‌گوید: «مثل حمایت از استودیوی تولید مورد علاقه‌تان در اوایل کار است».

ما معتقدیم که خرید و تجارت باید توسط افراد بزرگسال انجام شود.

به گفته فیشر، شخصیت‌های بازی Lucky Ducky NFT همگی شخصیت‌های یک مجموعه انیمیشنی جدید خانوادگی هستند که هنوز در دست ساخت است. او گفت که برای کودکان، نمایش های محبوب کودکان یک راه عالی برای معرفی مفاهیم Web3 و “درخشش در کانون توجه به IP ها و NFT های موجود است.”

مربوط: NFTها کلید تبدیل یک هوادار غیرفعال به یک جامعه فعال هستند

فیشر گفت، با این حال، فضای Web3 هنوز در مرحله “غرب وحشی” است، بنابراین NFT ها و بسیاری از فعالیت های Web3 برای خردسالان هنوز نیاز به نظارت دقیق والدین دارند.

او می‌گوید: «ما والدین را تشویق می‌کنیم که هر چیزی را که فرزندانشان در ارتباط با Web3 با آن تعامل می‌کنند کنترل کنند.

با فراگیرتر شدن فناوری، او انتظار دارد که ابزارها و ویژگی‌های Web3 «در پس‌زمینه بازی‌ها و کلکسیون‌ها برای تسهیل تراکنش‌ها اجرا شوند» و حفاظت‌ها و کنترل‌های والدین را در خود جای دهند.

گفته می‌شود، همین امر برای نسل‌های جوان‌تر نیز صادق است، زیرا NFT ها ابزاری عالی برای پذیرش انبوه به طور کلی و برای آموزش تازه واردان در مورد این رشته هستند.

NFT ها ابزاری عالی برای آموزش سرمایه گذاری هستند به همان روشی که بازی های معاملات سهام نحوه عملکرد بازار سهام را آموزش می دهند.

فیشر روزهایی را به یاد آورد که از والدین و اعضای خانواده خود حساب های پس انداز دریافت می کرد.

همان موردی که بزرگسالان برای بچه‌هایشان کیف پول‌هایی با NFT تنظیم می‌کنند، وقتی بچه‌ها بزرگ شدند آن‌ها را به بچه‌هایشان می‌فرستند و می‌بینند که چگونه برخی از پروژه‌های مورد علاقه‌شان ارزش ایجاد می‌کنند. می‌توان آن را گسترش داد.»

این دارایی های دیجیتال نه تنها به کاربران جوان می آموزند که چگونه با واقعیت دیجیتال تعامل کنند، بلکه آموزش NFT ها هیچ حد و مرزی نمی شناسد. در حال حاضر بازی‌ها و ابزارهای آموزشی با مضمون بیت کوین (BTC) مانند داستان‌های قبل از خواب، برای آگاه کردن کودکان در مورد استفاده از ارزهای دیجیتال وجود دارد.

نویسنده: Savannah Fortis

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا