اخبار ارز دیجیتال

هشدار نادرست: وزارت دادگستری سازمان های غیردولتی را به عنوان کالا طبقه بندی نکرد

آوی آیزنبرگ، که به اتهام کلاهبرداری از کالاها برای سوء استفاده از Mango Markets دستگیر شد، در توییتر رمز ارزها را برانگیخت و باید کارهایی برای رفع پیچیدگی انجام می شد.

Avraham Eisenberg در ۲۶ دسامبر در پورتوریکو به اتهام کلاهبرداری در کالاها و دستکاری در رابطه با سوء استفاده ۱۱۰ میلیون دلاری از بورس غیرمتمرکز Mango Markets دستگیر شد. آیزنبرگ خود را به عنوان بازیگر پشت آنچه که “استراتژی معاملاتی بسیار سودآور” می نامد معرفی می کند و از “رفتار بازار باز قانونی با استفاده از پروتکل طراحی شده استفاده می کند.” ادعا می شود که آن را اتخاذ کرده است.

دستگیری آیزنبرگ به طور پیش‌بینی‌شده‌ای توئیتر رمزارز را روشن کرد، و برخی از ناظران توجه ویژه‌ای به این واقعیت داشتند که در پرونده‌های مربوط به کریپتو اتهامات کلاهبرداری کالا مطرح می‌شد:

متهم AVRAHAM EISENBERG عمداً و آگاهانه مستقیم یا غیرمستقیم از قراردادهای فروش کالا در تجارت بین‌الملل و خارجی در رابطه با سوآپ استفاده و اقدام به استفاده و استفاده از آن کرده است.

آیزنبرگ در حال دستکاری قیمت سکه MNGO صرافی در برابر استیبل کوین USDC (USDC) و وام دادن در برابر وثیقه بود. به همین دلیل، آیزنبرگ به دلیل کلاهبرداری تجاری متهم شد. براندون لوتز، مأمور ویژه اداره تحقیقات فدرال ایالات متحده، در اتهامی علیه آیزنبرگ، نوشت:

“من درک می کنم که ارزهای رمزپایه مانند USDC تحت قانون بورس کالا “کالا” هستند. ”

در حالی که به پرونده مک دانل که توسط کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) متهم شده است به عنوان سابقه متهم شده است، درک نمایندگان مبنی بر اینکه استیبل کوین ها کالا هستند تنها تا حدی توسط سیاست دولت پشتیبانی می شود. سازمان های MNGO، اما ممکن است یک انتخاب آگاهانه باشد.

به نظر می‌رسد راهبرد قانونی پشت انتخاب قانون بورس کالا (CEA) توسط وزارت دادگستری برای طرح دعوی بر اساس سهولت بوده است. برای یک چیز، CEA به طور مستقیم به دستکاری قیمت می پردازد.

مرتبط: هکرها از روش‌های مهاجمان Mango Markets برای سوء استفاده از Lodestar کپی کردند – CertiK

علاوه بر این، CFTC اغلب به عنوان رویکرد نرم‌تری نسبت به SEC برای مقررات ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می‌شود، اگرچه این تصور قابل بحث است.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا