اخبار ارز دیجیتال

رمزنگاری منصفانه در ایالات متحده “ممکن” است، اما به “کار زیادی” نیاز دارد – مشاور شورای رمزنگاری


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شان لی، مشاور شورای کریپتو برای نوآوری، گفت که سیاست گذاران و تنظیم کننده های مالی به آموزش بیشتری نیاز دارند.

در حالی که برخی از مدیران صنعت هنوز امیدوارند که ایالات متحده قوانینی را برای رفتار منصفانه با ارزهای دیجیتال ایجاد کند، توصیه‌ای به شورای نوآوری کریپتو هشدار می‌دهد که «کار زیادی» لازم است.

شان لی، مشاور شورای کریپتو برای نوآوری و یکی از بنیانگذاران شبکه Odsy، در گفت و گو با کوین تلگراف در اجلاس World of Web3 (WOW) در هنگ کنگ در تاریخ 29 مارس، گفت: او گفت که رفتار منصفانه با صنعت ارزهای دیجیتال امکان پذیر است. ایالات متحده.

او اظهار داشت که اصلاحات مالی پس از بحران مالی سال 2008 مورد توجه قرار گرفت، بنابراین دلیلی وجود ندارد که این اصلاحات در مورد کریپتو نیز اعمال نشود.

“این امکان پذیر است، کار زیادی می خواهد […] پیاده سازی معمولاً پس از بحران بزرگ فعلی انجام می شود. ”

این اظهارات در پی سرکوب گسترده ارزهای دیجیتال توسط تنظیم کننده های مالی ایالات متحده صورت می گیرد که برخی از مفسران صنعت آن را “جنگ علیه ارزهای دیجیتال” می نامند.

شان لی، مشاور ارشد APAC CCI در WOW Summit – منبع: توییتر

به نظر می رسد سقوط FTX در نوامبر به تنظیم کننده ها و قانونگذاران ضد رمزنگاری مهمات کافی برای آسیب رساندن به صنعت نوپای کریپتو داده است. با این حال، لی اشاره کرد که FTX یک ارز رمزنگاری شده نیست، بلکه فقط یک مکان معاملاتی متمرکز است و افزود:

ما بارها و بارها در تاریخ دیده‌ایم که اگر یک نهاد متمرکز را به درستی تنظیم نکنید، ممکن است اشتباه شود.»

او گفت که آموزش های زیادی برای انجام دادن وجود دارد و این همان چیزی است که سازمان هایی مانند شورای کریپتو برای نوآوری در تلاش برای رسیدن به آن هستند.

وی افزود: این هیئت تلاش می کند تا با سیاستمداران گفت و گو کند تا آنها وضعیت فعلی را درک کنند و “همچنین به ما کمک کنند تا بفهمیم سایر حوزه های قضایی چه فکر می کنند.”

این کمک می تواند برای “کمک به ایجاد سیاست های مترقی تر” ارائه شود که به جوامع و مشاغل اجازه می دهد تا وضعیت را بهتر درک کنند.

مربوط: 7 جزئیات شکایت CFTC علیه بایننس

شیلا وارن، مدیر عامل شورای کریپتو برای نوآوری، استدلال مشابهی را در بیانیه خود در مورد شکایت اخیر CFTC بایننس بیان کرد و گفت: “این می تواند به معنای پایان ورود افرادی باشد که به فضای رمزنگاری به دنبال سرمایه گذاری از فقدان شفافیت نظارتی هستند. امیدوارم شما را در ایالات متحده ببینم.”

او همچنین گفت که طبقه‌بندی CFTC از برخی ارزهای دیجیتال به عنوان کالا، «ضربه‌ای قدرتمند به کمان SEC» است.

در همین راستا، گری جنسلر، رئیس SEC، این هفته بودجه بیشتری را برای مقابله با آنچه او «غرب وحشی» بازار ارزهای دیجیتال نامید، درخواست کرده است. بنابراین، بعید است که جنگ های رمزنگاری عمو سام به این زودی ها پایان یابد.نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا