🚨 اخبار ارز دیجیتال

مالیات ندادن به متاورس، یک بهشت ​​مالیاتی ایجاد می کند – کارشناس حقوق هاروارد

کریستین کیم، محقق دانشگاه هاروارد، می نویسد که درآمد و ثروت در فراجهان باید مشمول مالیات فوری باشد.

کریستین کیم، محقق حقوق در دانشگاه هاروارد و استاد حقوق در دانشگاه یشیوا، اخیراً در مورد بحث در مورد نه تنها مالیات بر متاورس، بلکه با آن به عنوان “آزمایشگاهی برای آزمایش سیاست های پیشرفته” رفتار کرده است.

کیم در این مقاله که صرفاً با عنوان “مالیات بر متاورس” نامگذاری شده است، استدلال می کند که متاورس به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا به طور کامل در اکوسیستم خود ثروت ایجاد و بسازند.

به گفته کیم، این بخش ثروت رو به رشد باید تحت قانون مالیات تنظیم شود.

فعالیت های اقتصادی در متاورس با تعریف هایگ سیمونز و گلنشاو گلس از درآمد مطابقت دارد، بنابراین حذف آن یک بهشت ​​مالیاتی ایجاد می کند.

این مقاله در ادامه توضیح می‌دهد که توانایی Metaverse برای «ثبت تمام فعالیت‌های دیجیتال و ردیابی ثروت شخصی» به این معنی است که دولت‌ها می‌توانند درآمد را به محض دریافت آن ردیابی و مالیات کنند. کیم گفت که این می تواند وضعیت موجود قوانین مالیاتی ایالات متحده را متزلزل کند.

مربوط: مالیات های جدید بر ارزهای دیجیتال ایالات متحده: قوانین رمزگشایی شده است

کیم همچنین تغییراتی را در نحوه تحقق مالیات ها توصیه می کند. در این راستا، تحقیقات نشان می‌دهد که کاربران متاورس ایالات متحده اکنون تنها در صورتی مشمول مالیات می‌شوند که متوجه رویدادهای مشمول مالیات مانند برداشت‌ها شوند یا در آن شرکت کنند.

پیشنهاد کیم به محض دریافت سود «شامل سودها و درآمدهای غیرقابل تحقق»، حتی اگر در متاورس باقی بماند، باعث مالیات می شود.

در چنین مواردی، موضوع مهم تر، اجرا خواهد بود. کیم می نویسد که دو راه ممکن برای اجرای قوانین مالیاتی در متاورس وجود دارد. اولین مورد این است که پلتفرم‌های فردی از طرف کاربران خود مالیات را کسر کنند.

دومی که کیم می‌گوید کمتر مطلوب است، مالیات ساکنان نامیده می‌شود، که متکی بر پلتفرم‌هایی است که اطلاعات مالیاتی را برای کاربران ارسال می‌کنند و آن‌ها بدهی مالیاتی خود را اعلام کرده و پرداخت می‌کنند. Masu.

این مقاله همچنین استدلال می‌کند که مالیات بر Metaverse فرصت‌های بیشتری را برای قانون‌گذارانی ایجاد می‌کند که معمولاً علاقه‌ای به فناوری Web3 یا Metaverse ندارند.

کیم نوشت: متاورس می‌تواند آزمایشگاهی برای آزمایش باشد و افزود که می‌تواند سناریوهایی را شبیه‌سازی کند که در دنیای فیزیکی بعید است.

نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا