🚨 اخبار ارز دیجیتال

کمیسیون اروپا: واقعیت افزوده می تواند تا سال ۲۰۲۵ ۸۶۰۰۰۰ شغل ایجاد کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کمیسیون اروپا برنامه هایی را برای تبدیل شدن به یک “رهبر جهانی” در وب ۴.۰ و متاورس ارائه کرده است.

کمیسیون اروپا پیشنهاد کرده است که «واقعیت افزوده»، فناوری‌ای که به مردم اجازه می‌دهد با دنیای مجازی تعامل داشته باشند، می‌تواند تا سال ۲۰۲۵ تا ۸۶۰ هزار شغل در اروپا ایجاد کند.

کمیسیون اروپا در ۱۱ ژوئیه اعلام کرد واقعیت افزوده (XR)، یک اصطلاح جمعی برای فناوری‌های فراگیر از جمله واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و واقعیت ترکیبی، «فعال‌کننده اصلی فناوری» جهان‌های مجازی است.

این گزارش با اشاره به اینکه پیش بینی می شود تاثیر آن بر اشتغال بسیار چشمگیر باشد، افزود: تا سال ۲۰۲۵، ۱.۲ تا ۲.۴ میلیون شغل دیگر به طور مستقیم یا غیرمستقیم در سایر بخش ها ایجاد می شود.

با این حال، این کمیته خاطرنشان کرد که بیشتر نوآوری های متاورس در حال حاضر در ایالات متحده، چین و کره جنوبی انجام می شود.

برخلاف این کشورها، اتحادیه اروپا در دهه آینده یک غول فناوری سرمایه گذاری پیشرو در توسعه دنیای مجازی نخواهد داشت.

بیشتر فعالیت‌های بازار AR/VR در اروپا بر روی بازی، رسانه و سرگرمی متمرکز است، اما فضای زیادی برای استفاده‌های دیگر مانند خرده‌فروشی، مراقبت‌های بهداشتی، نظامی و دفاعی و تولید وجود دارد.

این کمیسیون گفت که جهان های مجازی فعال شده توسط این دستگاه های XR، «نسل بعدی» شبکه جهانی وب یا Web 4.0 را که در آن اشیاء فیزیکی و دیجیتالی در زمان واقعی در محیط های مجازی ادغام می شوند، فعال می کند. از فن آوری ها

“ما اکنون در آغاز یک تحول بزرگ فناوری به نام وب ۴.۰ هستیم. دنیای مجازی آماده است تا شیوه زندگی مردم را متحول کند و فرصت های گسترده ای را برای بسیاری از اکوسیستم های تجاری و صنعتی به ارمغان بیاورد.” این یک عامل مهم در تحقق آن است. ”

به عنوان مثال می توان به استفاده از دنیای مجازی برای آموزش جراحان برای انجام روش های پیچیده پزشکی، استفاده از “دوقلوهای دیجیتال” برای حفظ ساختمان های میراثی و حتی استفاده از مدل های سه بعدی برای مطالعه گرمایش جهانی اشاره کرد. همچنین شامل حل و فصل می شود.

در یک سند کاری ارائه شده به پارلمان اروپا، کمیسیون اروپا طرح هایی را برای تبدیل شدن به یک “رهبر جهانی” در وب ۴.۰ و متاورس پیشنهاد کرد.

مربوط: سندباکس بلاک چین اتحادیه اروپا ۲۰ مورد اول را پس از موجی از برنامه ها منتشر کرد

تیری برتون، مسئول بازارهای داخلی کمیسیون اروپا گفت: «امروز، اروپا تمام تلاش خود را برای تبدیل شدن به رهبر جهانی در وب ۴.۰ و دنیای مجازی انجام می دهد.

برای دستیابی به این هدف، کمیته در مجموع ۱۰ اقدام از جمله جذب کارشناسان دنیای مجازی در منطقه، ایجاد جعبه‌های سندی نظارتی برای آزمایش ایده‌های جدید و همکاری متقابل پیشنهاد کرده است.

برتون افزود: «اروپا دارای استارت‌آپ‌های نوآورانه، محتوای خلاقانه غنی، برنامه‌های کاربردی صنعتی، نقشی قوی به‌عنوان یک استانداردساز جهانی و یک چارچوب قانونی سازگار با نوآوری و قابل پیش‌بینی برای رهبری تحولات فناوری بعدی است. چیزی وجود دارد».

گیمر Web3: آیا اپل بازی را تعمیر می کند؟ SEC از Metaverse متنفر است و Logan Paul در Steam ترول می کندنویسنده: Felix Ng

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا