اخبار ارز دیجیتال

پیش فروش انحصاری NFT برای درمان همه کارگران سخت، شاهکار.اسنوپ داگ و بیلی ری سایرس

کنسرت حیوانات پلتفرم متاورس، کوین تلگراف، برادران آویلا، بیلی ری سایرس و اسنوپ داگ، کارگران یقه آبی را با مجموعه جدید NFT خود جشن می گیرند.

کارگران یقه آبی چرخ دنده هایی هستند که دنیا را اداره می کنند. شکی نیست که این مشاغل جایگاه ارزشمندی در جامعه دارند، زیرا هر روز کار سختی را انجام می دهند.کارگران اغلب نادیده گرفته می شوند.

پلتفرم کنسرت های Cointelegraph و Web3 Metaverse Animal Concerts با هم متحد شده اند تا به تلاش های کارگران سخت کوش و افراد موفق با مجموعه ای از توکن های غیرقابل تعویض (NFT) به نام مرد سخت کوش (AHWM) پاداش دهند.

این مجموعه NFT با الهام از آهنگ برادران آویلا، بیلی ری سایرس، و اسنوپ داگ به نام «مردی سخت کوش»، از همه دوستان و خانواده یقه آبی تجلیل می کند. در NFT، هنرمندان سایرس و اسنوپ داگ را با لباس‌های مختلف از مشاغل مختلف یقه آبی به تصویر می‌کشند.

این مجموعه اکنون برای عموم آزاد است و همه کارگران سخت کوش دسترسی زودهنگام به پروژه های NFT در دو دسته را دریافت خواهند کرد: “Blue Color Pass – Hustler Edition” و “Blue Color Pass – Overachiever Edition”. افزایش می یابد. این کارت پیش فروش انحصاری از ۲۵ ژانویه تا ۱۰ فوریه معتبر است.

یک پیش‌فروش NFT‌های Blue Color Pass را با قیمتی با تخفیف در مقایسه با قیمت‌های عمومی ضرابخانه‌های AHWM NFT همان نسخه خریداری می‌کند و تضمین می‌کند که مالکان NFT از مجموعه AHWM دریافت می‌کنند. با خرید NFT Blue Color Pass، مالک در نهایت دو NFT دریافت می کند. کارت‌های پیش‌فروش دریافتی پس از خرید و NFT‌ها به‌صورت رایگان از مجموعه AHWM به کیف‌پول‌هایی که دارای کارت‌های پیش‌فروش هستند در زمان برش عمومی مجموعه ارسال می‌شد.

داشتن NFT Blue Collar Pass به مالک مزایای دیگری نیز اعطا می کند، مانند برخی امتیازات حذف NFT در آینده و دسترسی به کانال خصوصی Discord مرتبط با Blue Collar Pass.

نسخه Blue Collar Pass Hustler Edition یا Overachiever Edition را دریافت کنید و به Cointelegraph، Animal Concerts، Avila Brothers، Cyrus، Snoop Dogg بپیوندید و بخشی از انجمن “A Hard Working Man” باشید.

نویسنده: Cointelegraph

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا