🚨 اخبار ارز دیجیتال

فدراسیون صرافی مقررات معاملات ارزهای دیجیتال و ادغام آن با TradFi را تبلیغ می کند

فدراسیون جهانی صرافی ها، که اعضای آن ۱۴۰ تریلیون دلار تجارت در سال ۲۰۲۲ انجام دادند، نگرانی هایی دارد زیرا اعضا از DLT استقبال می کنند.

فدراسیون جهانی مبادلات (WFE) این پتانسیل را برای پلتفرم‌های معاملاتی کریپتو (CTP) برای ایفای نقش بزرگ‌تری در اقتصاد و جامعه «واقعی» می‌بیند. این مقاله که در ۲۸ سپتامبر منتشر شد، حاوی نظرات صریح در مورد CTP و توصیه هایی برای تنظیم کننده ها بود.

CTP باید از برخی مقررات به عنوان ابزاری استقبال کند.[s] WFE نوشت: این برای افزایش جذابیت بازار است. ما شش اصل را برای تنظیم CTP پیشنهاد کردیم. یکی از اینها جداسازی عملکردها برای جلوگیری از معاملاتی است که برای مشتریان مضر است، چیزی که رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار گری جنسلر اغلب از آن شکایت کرده است. گروه صنعت گفت که CTP ها تا زمانی که این معیارها را برآورده نکنند نباید خود را صرافی بنامند.

به گفته WFE، اصولی که مبادلات باید به آن پایبند باشند. منبع: WFE

WFE در مورد ادغام فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) در تبادل TradFi که WFE نماینده آن است، نگران بود. در این بیانیه آمده است که قانونگذاران باید منافع متقابل ادغام را در نظر بگیرند.

غیرممکن کردن موسسات تنظیم‌شده برای ارائه خدمات برای دارایی‌های رمزنگاری، این کسب‌وکار را به‌طور مؤثری از مؤسساتی که می‌دانند چگونه آن را به درستی اداره کنند، بیرون می‌کشد و اجازه می‌دهد توسط تازه واردان بی‌تجربه اداره شود.» این شما را به تاریکی می‌کشاند. از تمایلات جنسی.»

به گفته WFE، FTX “فروپاشی خدمات مالی کلاسیک” را تجربه کرد که به خود صنعت کریپتو ارتباطی نداشت.

موارد مرتبط: ۴۰ درصد از پلتفرم‌های معاملات ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز هستند: فدراسیون جهانی مبادلات

در مورد امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) مطالب زیادی گفته شد.

“به نظر می رسد که DeFi متفاوت عمل می کند.” [from TradFi and CeFi] با این حال، تفاوت آنقدرها که به نظر می رسد آشکار نیست. […] پلتفرمی که در آن خریداران و فروشندگان با هم ملاقات می کنند، ماهیت اصلی خود را دارد. ”

برای مثال، ادغام اتریوم، یا انتقال از اثبات کار به اجماع اثبات سهام، “در درجه اول توسط یک تیم متمرکز در بنیاد اتریوم انجام شد.” WFE پیشنهاد کرد که مقررات را می توان در سطح DApps به جای پروتکل ها اعمال کرد.

WFE از تلاش‌های گروه ویژه اقدام مالی برای اعمال مقررات «مشتری خود را بشناسید»، به اصطلاح قانون سفر، برای ارزهای رمزنگاری شده قدردانی کرد و از اصول IOSCO در بازارهای ثانویه و سایر بازارها برای افزایش استانداردها در بازار ارزهای دیجیتال حمایت کرد.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا