اخبار ارز دیجیتال

“همه چیز خوب است” – Gala Games پس از ترس از هک چند میلیارد دلاری خواستار آرامش است

Gala Games گفت که فعالیت غیرمعمول توکن pGALA در واقع بخشی از تلاش برای محافظت در برابر حملات احتمالی است.

شرکت گالا گیمز، شرکت بازی‌های بلاک چین، پس از ترس نادرست از تاخیر چند میلیارد دلاری یا هک شدن باعث شد تا توکن‌های GALA به طور موقت ۲۵.۶% از کار بیفتند، جامعه را به آرامش دعوت کرده است.

وحشت اولیه که بعداً Gala Games بیان کرد بی‌اساس بود، پس از آن به وجود آمد که به نظر می‌رسید یک آدرس کیف پول بیش از ۲ میلیارد دلار توکن‌های GALA از ناکجاآباد به دست آورده است.

بر اساس داده‌های CoinGecko، قیمت توکن GALA طی یک دوره ۱۳۰ دقیقه‌ای در اواخر ۳ نوامبر ۲۵.۶% از ۰.۰۳۹۴ دلار به ۰.۰۲۹۳ دلار کاهش یافت.

با این حال، Gala Games در ۴ نوامبر در توییتر آمد تا “FUD” را در اطراف توکن های بومی حذف کند و توضیح دهد که “بسیاری از مردم کلماتی مانند “هک” و “لگ” را به کار می برند. هیچ کدام از اینها صدق نمی کند. ”

جیسون برینک، رئیس بلاک چین در گالا گیمز، گفت که فعالیت غیرمعمول شناسایی شده در تبادل غیرمتمرکز (DEX) PancakeSwap استخرهای نقدینگی را به عنوان وسیله ای برای محافظت در برابر آسیب پذیری های احتمالی تخلیه کرد. من توضیح دادم که این کار توسط pNetwork انجام شده است، که من در حال کار بر روی آن بودم.

در توییت دیگری، pNetwork، پل قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای که توسط Gala Games در زنجیره هوشمند Binance استفاده می شود، تایید شده یک رویداد “پیکربندی اشتباه” رخ داده است. همچنین به توییت Peckshield پاسخ داد و اشاره کرد که “حمله کلاه سفید را تنظیم کرده است” تا از سوء استفاده از pGALA جلوگیری کند.

به نظر می رسد این توضیح وحشت را آرام کرده است زیرا قیمت توکن GALA تا حدی از پایین ترین سطح ۲۴ ساعته خود یعنی ۰.۰۲۹۳ دلار بهبود یافته و اکنون در ۰.۳۵۲ دلار باقی مانده است.

مربوط: گزارش: هک گسترده بازی‌های ارز دیجیتال بازی برای کسب درآمد «فقط یک موضوع زمان»

گالا گیمز تایید کرده است که تمام توکن‌های گالا روی اتریوم و دارایی‌های مرتبط با گالا روی پل گالا ایمن هستند و تیم به همراه pNetwork تصمیم خود را برای «تعلیق موقت» فعالیت تراکنش‌ها روی پل به جامعه اعلام کرده‌اند. .

برینک همچنین توصیه کرد در حال حاضر از خرید pGALA در PancakeSwap خودداری کنید.

pNetwork گفت: «توکن‌های جدید pGALA برای جایگزینی توکن‌های قدیمی که در معرض خطر قرار گرفته‌اند ایجاد خواهند شد.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا