اخبار ارز دیجیتال

اورتاس پیشنهاد بیمه کریپتو را برای شامل ماینینگ گسترش می‌دهد، محدودیت‌ها را افزایش می‌دهد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بیمه کریپتو Evertas پوشش استخراج اضافی را اضافه می کند و محدودیت های پوشش را به 420 میلیون دلار در هر بیمه نامه افزایش می دهد.

اورتاس، بیمه گر متمرکز بر دارایی های دیجیتال، اخیراً از گسترش پوشش و افزودن عملیات استخراج به سبد پوششی خود خبر داده است.

طبق این اعلامیه، محدودیت پوشش بیمه‌گر به ازای هر بیمه‌نامه برای دارایی‌های رمزنگاری در بازداشت به 420 میلیون دلار افزایش یافته است، «تقریباً سه برابر میزان انتقال ریسک که قبلاً برای پروژه‌های متمرکز بر بلاک چین در دسترس بود. گفته می‌شود که این میزان خواهد بود.

همچنین پوشش کسب و کار استخراج تا 200 میلیون دلار به ازای هر سیاست را اضافه می کند. به گفته اورتاس، این بالاترین محدودیت های پوشش موجود است.

مربوط: پس از همه، به نظر می رسد که تضمین کاربران و پلتفرم های ارزهای دیجیتال نسبتاً دشوار است

گسترش سیاست تنها شش ماه پس از آن صورت می گیرد که این شرکت 14 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A به رهبری Polychain Capital جمع آوری کرد. بنا بر گزارش ها، با در نظر گرفتن سرمایه اولیه اولیه 5.8 میلیون دلاری، کل بودجه خارجی شرکت به 19.8 میلیون دلار می رسد.

Evertus مستقر در شیکاگو یکی از معدود بیمه‌گرانی است که بر روی ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتال متمرکز شده است و طبق گزارش‌ها تنها شرکتی است که از سوی Lloyd’s of London به او وضعیت پوشش رسمی داده است. این یک شرکت است.

در حالی که اکثر صرافی‌های ارزهای دیجیتال تا حدی زیان‌ها را پوشش می‌دهند، موقعیت‌های زیادی وجود دارد که در آن دارندگان حساب می‌توانند از طریق حساب یا فعالیت‌های زنجیره‌ای خود دسترسی به دارایی‌های غیرقابل ردیابی را از دست بدهند.

طبق مقاله Investopedia:

صرافی هایی مانند Binance و Coinbase ادعا می کنند که وجوه دیجیتال سرمایه گذارانی را که قربانی سرقت می شوند، بیمه می کنند.

در همین ماده آمده است که مشتریان مجبور به ترکیب بیمه می شوند زیرا بسیاری از بیمه گذاران پوشش جامع ارائه نمی دهند.

به گفته اورتاس، محدودیت های سیاست جدید با هدف کاهش این نقطه درد مصرف کننده است. طبق اعلام شرکت، سیاست‌های این شرکت مقیاس‌پذیری و سرعت بیشتری را فراهم می‌کند و «امکان پذیره‌نویسی کامل و محدود از یک منبع را می‌دهد».

رشته بیمه ارزهای دیجیتال در مقایسه با رشته های سنتی تر مانند بیمه خانه و بیمه عمر نسبتاً جدید است. به گفته کارشناسان، کمتر از 1 درصد از کل دارایی های رمزنگاری شده از طریق بیمه نامه سنتی بیمه شده است. این نشان دهنده میزان قابل توجهی از قرار گرفتن در معرض است، به ویژه با توجه به اینکه انتظار می رود بازار جهانی ارزهای دیجیتال تا سال 2030 رشد قابل توجهی داشته باشد.

نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا