🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا فروپاشی اورگراند شعاع امیدی را به ارزهای دیجیتال خواهد آورد؟

گزارش بازار این هفته درباره پیروزی Grayscale بر SEC، تأثیر ورشکستگی Evergrande و آنچه برای ۱۶ تریلیون توکن PEPE ادعا شده به سرقت رفته است، بحث می کند.

درباره آخرین قسمت از گزارش بازارمارسل پکمن، تحلیلگر کوین تلگراف، به بررسی پیروزی گری اسکیل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده می پردازد. در حالی که هنوز تصمیمی در مورد درخواست این شرکت برای تبدیل شدن به یک صندوق قابل معامله در بورس اسپات بیت کوین (BTC) گرفته نشده است، این تصمیم یک مزیت قابل توجه برای Grayscale است و Grayscale Bitcoin Trust که بیش از ۱۶ میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کند، سودمند شد.

پچمن سپس در مورد تأثیر ورشکستگی غول املاک چینی Evergrande بحث می کند و این سوال را مطرح می کند که چرا تقریباً دو سال طول کشید تا این شرکت اعلام کند که قادر به بازپرداخت بدهی های خود نیست. با توجه به نامه Kobeissi، به نظر می رسد این به کاهش شگفت انگیز اخیر نرخ بهره چین مربوط می شود.

پچمن به بینندگان یادآور شد که چین اخیراً اقدامات متعددی را برای تحریک بازار سهام اعلام کرده است. در نهایت، او موافق است که اگر بازار چین در نهایت سقوط کند، برای دارایی‌های ریسکی مانند سهام، ارزهای دیجیتال و کالاها منفی خواهد بود.

با این حال، پچمن گفت که سرمایه گذاران شاهد کاهش ارزش با تزریق نقدینگی توسط دولت هستند که تنها با تزریق نقدینگی قابل تداوم است و حرکت دیگری به سمت بیت کوین ممکن است در ۱ تا ۱۰ ماه آینده رخ دهد. آنها استدلال می کنند که این امکان وجود دارد به نفع ارزهای رمزنگاری شده

در نهایت، Pechiman توضیح می دهد که چه اتفاقی برای ۱۶ تریلیون توکن Pepecoin (PEPE) دزدیده شده است و توصیه هایی در مورد چگونگی جلوگیری از قرار گرفتن در موقعیت های بد با آلت کوین ها ارائه می دهد. اگر می خواهید در مورد همه این مسائل بیشتر بدانید، آخرین قسمت زیر را بررسی کنید. گزارش بازار، به طور انحصاری در کانال YouTube تازه راه اندازی شده Cointelegraph Markets & Research موجود است.

نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا