اخبار ارز دیجیتال

تحقیقات پارلمان اتحادیه اروپا به کشورهای غیر اتحادیه اروپا توصیه می کند مقررات ارزهای دیجیتال را سخت تر کنند

تأثیر بالقوه بر ثبات مالی، کاهش جذابیت بازار، و استفاده اصلی از استیبل کوین ها، نگرانی های اصلی نویسندگان گزارش بود.

سرویس تحقیقات پارلمانی اروپا (EPRS) بر نیاز به نظارت شدیدتر توسط تنظیم کننده های خارج از اتحادیه اروپا (EU) برای اطمینان از ثبات و توسعه بازار جهانی ارزهای دیجیتال تاکید کرده است.

جدول زمانی اجرای MiCA منبع: esma.europa.eu

در حالی که قانون تنظیم بازار ارزهای دیجیتال (MiCA) آماده می شود تا تا دسامبر ۲۰۲۴ اجرایی شود، گزارش EPRS که توسط Issam Hallak با راسموس سالن از خدمات تحقیقاتی اعضا تهیه شده است، بیان می کند: به نیاز به ایجاد یک چارچوب نظارتی سختگیرانه تر اشاره دارد. کشورهای غیر اتحادیه اروپا صلاحیت قضایی:

“در زمینه ای که MiCA اعمال می شود، اتحادیه اروپا همچنان به اقدامات سیاستی کشورهای غیر اتحادیه اروپا وابسته است، بنابراین مسیرهای متعددی وجود دارد که از طریق آنها سیستم مالی و استقلال اتحادیه اروپا در خطر باقی می ماند.”

پیامدهای بالقوه برای ثبات مالی، کاهش جذابیت بازار و استفاده اصلی از استیبل کوین ها نگرانی های اصلی نویسندگان گزارش بود.

مروری بر مقررات دارایی های کریپتو در اتحادیه اروپا، بریتانیا و ایالات متحده. منبع: europarl.europa.eu

بر اساس این گزارش، چشم‌انداز نظارتی ایالات متحده پراکنده است و طیفی از ذینفعان در سطح ایالتی و فدرال را درگیر می‌کند و به‌طور غیرمستقیم بر وضوح قانونی و قطعیت نظارتی تأثیر می‌گذارد. معنی آن همین است.

مروری بر مقررات جهانی استیبل کوین منبع: europarl.europa.eu

این گزارش همچنین بیان می‌کند که قانون خدمات مالی و بازارهای بریتانیا (FSMA) و پارلمان اروپا انتظار دارند «تفاوت‌های قابل‌توجهی بین بریتانیا و اتحادیه اروپا در سال‌های آتی در مورد نحوه استفاده از دارایی‌های کریپتو پدیدار شود». در مورد تحقیقات انجام شده برای شناخته شده است. ”

مربوط: بایننس قصد دارد به دلیل انطباق با MiCA، استیبل کوین را از فهرست اروپا حذف کند

در ۱۸ سپتامبر، اداره خدمات مالی مالتا (MFSA) یک مشاوره عمومی در مورد تغییرات در مقررات ارز مجازی برای تطبیق بیشتر آنها با مقررات MiCA آتی راه اندازی کرد.

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، کتاب قوانین بازنگری شده تغییرات قوانین را برای مبادلات، متولیان و مدیران پورتفولیو پیشنهاد می کند تا با MiCA اتحادیه اروپا هماهنگ شوند.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت”: رئیس EasyTranslate در مورد سازگاری با تغییرات صحبت می کند

نویسنده: Arijit Sarkar
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا