اخبار ارز دیجیتال

استراتژی Web4 کمیسیون اروپا یک فاجعه است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وقتی نوبت به وب ۳.۰ می رسد، هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن باقی مانده است. کمیسیون اروپا در حال حرکت به سمت چیزی است که آنها آن را “وب ۴.۰” می نامند.

در ۱۱ ژوئیه، کمیسیون اروپا به طور رسمی استراتژی جدیدی را در وب ۴ و دنیای مجازی با هدف تضمین “محیط دیجیتال باز، امن، قابل اعتماد، منصفانه و فراگیر” برای شهروندان اتحادیه اروپا تصویب کرد. این استراتژی بر چهار رکن اصلی استوار است: توانمندسازی افراد، حمایت از کسب و کارها، توسعه بیشتر خدمات عمومی، و تعیین استاندارد جهانی برای «وب ۴.۰» که به تازگی ابداع شده است تا موج بعدی فناوری را پیش بینی کند. این استراتژی حول شکل گیری .

در حالی که استراتژی تهاجمی کمیسیون اروپا برای Web 4.0، Web4 و دنیای مجازی برای رهبری اتحادیه اروپا قابل ستایش است، این واقعیت که Web3 و روندهای همراه با آن چیزی است که باید تماشا کنیم، نباید نادیده گرفته شود. موسسات اعتباری و مالی تاکنون اساساً به بیت کوین (BTC) و تا حدی اتریوم ایمان داشته اند.

در واقع، جدای از افزایش شدید اما مختصر در بازار لامبورگینی و رولکس، به سختی می توان با قطعیت گفت که Web3 چیزهای زیادی باقی مانده است. هر چه زودتر این اصطلاح فراموش شود، زودتر می توانید دوباره روی بخش های مهم تمرکز کنید.

مربوط: وقت آن است که SEC با Coinbase و Ripple تسویه حساب کند

موضع کلی اتحادیه اروپا در مورد بیت کوین مسلماً به وجهه آن به عنوان یک منطقه آینده نگر و از نظر فناوری پیشرفته آسیب رسانده است و مواضع قبلی خود را در مورد مسائلی مانند استخراج اثبات کار پس گرفته است. اصلاح آن ایده خوبی است. اختراع مجدد پول کار آسانی نیست، و اگر اتحادیه اروپا در نهایت می‌خواهد آنچه را که دنیا را به دور خود می‌چرخاند مشخص کند، عاقلانه است که این کار را هم با ترویج پروژه یورو دیجیتال و هم با حمایت از طرف مقابل انجام دهد. این موقعیت را تا حدی پوشش می دهد که ریسک را به حداقل می رساند و فرصت های ممکن را به حداکثر می رساند.

برای انجام این کار، رئیس ضرب المثل بانک مرکزی اروپا را کنار بگذارید، انتشارات ضد بیت کوین توسط فابیو پانتا را محدود کنید، و یک موضع مالی خنثی و سازگار با موضع بی‌طرف فناوری اتخاذ کنید.

با حرکت به سمت دوقلوی دیجیتال، سنگ بنای استراتژی پیشنهاد شده در Web4، واضح است که اتحادیه اروپا با رقابت سختی از سوی نیروگاه‌هایی مانند ایالات متحده و چین در حوزه‌های تسلط دیجیتالی مانند هوش مصنوعی مواجه است. در جنبه فیزیکی همه چیز، برخی ممکن است استدلال کنند که اتحادیه اروپا در زمینه هایی مانند تولید و صادرات جهانی کالا از موقعیت قابل توجهی برخوردار است، اما وقتی صحبت از حوزه های دیجیتالی مانند ارزهای دیجیتال و ارزهای دیجیتال به میان می آید، باید تا حد زیادی به آن برسد. پردازش ابری.

برای اینکه اتحادیه اروپا در تقاطع حوزه های فیزیکی و دیجیتالی پیشتاز شود، باید تلاش های خود را برای باز کردن انحصار دیجیتالی مانند ارزهای دیجیتال افزایش دهد، که با توجه به رکود فعلی بازار قابل توجه است. این فرصت ارزشمندی است. بیشتر نوآوری‌هایی مانند امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز به عنوان روندهای گذشته که اخیراً از کانون توجه خارج شده‌اند کنار گذاشته شده‌اند، اما واضح است که ما هنوز در مراحل اولیه برای چنین موضوعاتی هستیم. در بهترین موقعیت در کانون توجه عمومی سایر شرکت ها به احتمال زیاد در عرض چند سال سود قابل توجهی به دست خواهند آورد.

مربوط: تقاضا قیمت بیت کوین را به ۱۳۰۰۰۰ دلار می رساند

وقتی صحبت از DeFi به میان می‌آید، اروپا به‌ویژه بی سر و صدا مدعی رهبری به عنوان یک قاره است، با کشورهایی مانند ایتالیا و فرانسه که برخی از برجسته‌ترین پروژه‌ها در این فضا را در خود جای داده‌اند. موقعیت سودمندی که در این زمینه در بازار به دست آمده را نمی توان نادیده گرفت و با توجه به اینکه مجموع متریک قفل شده هنوز به راحتی بالاتر از مرز ۴۵ میلیارد دلار است، DeFi مصمم است تا بازار نزولی را در دست بگیرد و آن را شکست دهد. خارج از. همچنین احتمال افزایش بیشتر قیمت در تغییر بازار بعدی بسیار زیاد است.

با توجه به نوآوری هایی مانند ERC-4626 که می توانند بسیاری از امکانات جدید و هیجان انگیز را در فضا باز کنند، می توان با اطمینان گفت که قدرت و پتانسیل واقعی DeFi هنوز دیده نشده است. آیا اتحادیه اروپا می تواند رهبری را بر عهده بگیرد و نوآوری را با موفقیت پیش ببرد. در ادامه، جایگاه خود را در انقلاب مالی اجتناب ناپذیری که در چند سال گذشته در آن دیگ می جوشیده است، محکم خواهد کرد.

در طول دهه گذشته، ارزهای دیجیتال دوباره اختراع و تغییر شکل داده اند، اما هیچ فایده ای نداشته است. وعده شکل‌های جدید پول همچنان قوی‌ترین فرضیه آن است و دارایی‌های دیجیتال در محیط دیجیتال بهترین کار را دارند. درس های آموخته شده از شکست های مکرر رمز امنیتی باید به اندازه کافی تازه باشد تا این واقعیت را برجسته کند که ما هنوز برای تقاطع یکپارچه بین دیجیتال و فیزیکی آماده نیستیم، و برای اینکه یک موضوع همزمان موفق باشد، باید سطح برتری یکسان، اگر نه یکسان.

این هنوز یک شکاف بزرگ در اتحادیه اروپا در رابطه با دارایی‌های دیجیتال و ارزهای دیجیتال است و چرا باید در کوتاه‌مدت مورد توجه قرار گیرد.

جاناتان گاریا مدیرعامل و موسس BCAS، یک شرکت مشاوره نظارتی ارزهای دیجیتال اروپایی. او با نهادهای نظارتی متعددی در حوزه‌های قضایی متعدد در مورد مسائل مربوط به رمزنگاری، از جمله ایجاد چارچوب‌های قانونی جدید، مشورت کرده است. او دارای مدرک دکتری حقوقی است. او دارای مدرک لیسانس حقوق از دانشگاه مالت است.
متئو ونا او مدیر ارشد استراتژی در BCAS، یک شرکت مشاوره نظارتی مستقر در اروپا و متخصص در ارزهای دیجیتال است. حوزه های تمرکز او استراتژی های تجاری و بازاریابی در صنعت بیت کوین و دارایی های دیجیتال است. او پیش از این به عنوان مدیر عامل Cointelegraph Italia و مدیر محتوا برای Blockchain Week Rome کار می کرد.

این مقاله برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و همچنین نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: Jonathan Galea, Matteo Vena

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا