اخبار ارز دیجیتال

بانک مرکزی اروپا بیت کوین را منفجر کرد – واکنش جامعه

پس از انتشار یک پست وبلاگی در مورد کاستی های بیت کوین توسط بانک مرکزی اروپا، جامعه ارزهای دیجیتال در توییتر نظرات خود را در دفاع از ارزهای دیجیتال باز کرد.

با توجه به سقوط اخیر FTX و رسوایی نقدینگی، تنظیم‌کننده‌های اتحادیه اروپا به بقیه قانون‌گذاران جهان پیوسته‌اند و خواستار دستورالعمل‌ها و مقررات شفاف‌تر در مورد ارزهای دیجیتال شده‌اند.

بانک مرکزی اروپا (ECB) یک پست وبلاگی با عنوان “آخرین موضع بیت کوین” در 30 نوامبر منتشر کرد که تاریخچه مالی بیت کوین (BTC) را در میان نوسانات فعلی قیمت خلاصه می کند. اما به‌جای تشریح تصویر بزرگ، از جمله فراز و نشیب‌های طول عمر ارز دیجیتال تا کنون، تنها کاستی‌های آن را به تصویر می‌کشیم.

مقاله‌ای که توسط اولریش بیندسیل و مدیر اجرایی و مشاور بانک مرکزی اروپا، یورگن شااف نوشته شده است، می‌گوید که ارزهای دیجیتال در مسیر بی‌معنای قرار دارند.

او همچنین استدلال کرد که در حالی که BTC به ندرت برای تراکنش‌های قانونی استفاده می‌شود و در حال حاضر مورد توجه قانونگذاران در سراسر جهان قرار گرفته است، ممکن است «به اشتباه به‌عنوان تأیید تفسیر شود.» این بانک به بانک‌ها درباره تعامل با ارزهای دیجیتال هشدار داد زیرا می‌تواند به اعتبار آنها آسیب برساند.

در توییتر، این سازمان توییت کرد که تثبیت قیمت BTC در حال حاضر به احتمال زیاد به طور مصنوعی ایجاد شده است.

با این حال، برخی از جوامع ارزهای دیجیتال در حال آماده‌سازی پاسخ‌هایی برای افشای و دفاع از دارایی‌های خود در برابر توهین به ارزهای دیجیتال توسط موسسات مالی متمرکز سنتی هستند.

این توییت به تنهایی از سوی بانک مرکزی اروپا صدها پاسخ دریافت کرد و جامعه ارزهای دیجیتال حقایق ادعاهای مقاله را تأیید کرد و پیشینه نویسنده آن را برجسته کرد.

یکی از کامنت‌گذاران درباره پیشینه Bindseil توییت کرد و به تضاد منافع احتمالی اشاره کرد. او مقالات مختلفی در مورد ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) و موارد استفاده از آنها نوشته است.

کاربر دیگری سعی کرد آن را با ذهنی باز بخواند، اما گفت که ادعای روزنامه مبنی بر اینکه بیت کوین برای تراکنش های قانونی استفاده نشده است، بلکه یک “فعالیت غیرقانونی” است، قدیمی است.

دیگران با یک میم آزمایش شده و واقعی “BTC مرده است” پاسخ دادند، در حالی که دیگران هنوز در حال افزایش هستند. حتی افرادی بودند. تورم کاهش در سال 2022.

به همین ترتیب، کاهش ارزش یورو مقایسه با واکنش های فراوان جامعه.

مربوط: تحلیلگران بر این باورند که شکست FTX مالکیت بیت کوین را به بالاترین حد خود می رساند

در همین حال، Bitpanda اخیراً مجوز کریپتو را در آلمان دریافت کرده است، Gemini در ایتالیا و یونان چراغ سبز دریافت کرده است و مبادلات ارزهای دیجیتال همچنان در سراسر اتحادیه اروپا گسترش می یابد.نویسنده: Savannah Fortis

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا