🚨 اخبار ارز دیجیتال

فدراسیون بانکداری اروپا Vision for Digital Euro، wCBDC و Tokens بانک را به اشتراک می گذارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

EBF خود را صدای بخش بانکداری اروپا می نامد. همراه با پیشنهاد خود، از ارزهای دیجیتال اروپایی حمایت کرد.

فدراسیون بانکداری اروپا (EBF) مقاله ای را منتشر کرده است که در آن چشم انداز خود را برای اکوسیستم پول دیجیتال آینده، به ویژه یورو دیجیتال خرده فروشی شرح می دهد. مقاله ای که به دقت بیان شده است، ارزش ها و نگرانی های مربوط به یورو دیجیتال را از دیدگاه بانک های تجاری بیان می کند.

این مقاله که در ۲۸ مارس منتشر شد، بر ارزش‌های بانکی مانند ثبات و حفظ حریم خصوصی تاکید کرد. این مقاله خواستار مشارکت نزدیک‌تر دولتی و خصوصی در معرفی یورو دیجیتال شد. این روزنامه می‌گوید: «در حال حاضر هیچ گفت‌وگویی برای رسیدگی به تغییرات اساسی و ریسک‌های ارزی و سیستم مالی وجود ندارد. در عین حال، ما به چارچوبی برای تعامل دائمی در سطح بالا نیاز داریم.

چشم انداز اکوسیستم EBF بر نقش بخش خصوصی در همه چیز، از جمله زیرساخت ها، که در آن اروپا نیاز دارد کمتر به “بازیگران” خارجی وابسته باشد، تاکید کرد. اکوسیستم آن شامل سه عنصر است: یک یورو دیجیتال، یک ارز دیجیتال بانک مرکزی عمده فروشی (CBDC)، و یک رمز ارز صادر شده توسط بانک.

مرتبط: اعضای هیئت مدیره بانک مرکزی اروپا طرح‌هایی را برای یورو دیجیتال به پارلمان اروپا ارائه می‌کنند

در چشم انداز EBF، یورو دیجیتال دارای سه سطح است، نقش بانک مرکزی اروپا و دو سطح صنعتی. این اولین موردی خواهد بود که با منطقه پرداخت واحد یورو تعامل خواهد داشت و سطح B صنعت “متعاقبا توسط یک شرکت خصوصی توسعه و اداره خواهد شد”. بخش ها، طبق اصول تعیین شده در لایه قبل. این اصول هنوز به طور کامل توسعه نیافته اند.

“بازار اروپا به مقامات نیاز دارد تا تعامل اهداف مختلف سیاست همگرا را روشن کنند، به ویژه هنگامی که صحبت از توسعه راه حل های پرداخت پاناروپایی در POS/POS می شود.”

در این مقاله دقت شده است که تنها زمانی که به بخش‌های خاصی از اکوسیستم مورد نظر اشاره می‌شود، به فناوری بلاک چین اشاره می‌شود. CBDCهای عمده فروشی، جایی که قابلیت همکاری کلیدی برای فعال کردن تراکنش های فرامرزی با پول بانک مرکزی است، برای کار بر اساس فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) پیش بینی شده بود.

علاوه بر این، توکن های پول صادر شده توسط بانک نقش کلیدی در چشم انداز EBF برای “نیازهای تجاری مانند فرآیندهای صنعتی خودکار اجرا شده بر روی DLT و استفاده از قراردادهای هوشمند” ایفا کردند. این توکن ها به وضوح با سطح صنعت B طرح یورو دیجیتال مطابقت دارند. این راه حل ها همچنین به استانداردسازی بیشتر نیاز دارند.

EBF نماینده ۳۳ انجمن بانکداران ژاپنی و ۳۵۰۰ بانک منفرد است.

مجله: کوین‌های ناپایدار: Depeg، عملیات بانکی و سایر ریسک‌ها وجود داردنویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا