🚨 اخبار ارز دیجیتال

بازار استیبل کوین یورو به لطف استفاده در دنیای واقعی و شفافیت مقرراتی شروع به رشد کرد: مدیران حلقه


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پاتریک هانسن از Circle مروری بر بازار استیبل کوین یورو در EthCC ارائه کرد. او گفت که همه چیز گلگون به نظر می رسد.

به گفته پاتریک هانسن، مدیر استراتژی و سیاست اتحادیه اروپا در Circle، آینده برای استیبل کوین‌های یورو روشن است. هانسن در EthCC در پاریس گفت که اگرچه دلار آمریکا ممکن است تسلط “اولین محرک” خود را حفظ کند، استیبل کوین یورو شاهد موارد استفاده در دنیای واقعی بیشتری خواهد بود و از سهم کوچک فعلی خود در بازار پیشی خواهد گرفت.

توکن های یورو در حال حاضر ۰.۳ درصد از بازار استیبل کوین را تشکیل می دهند و ۳۰۰ میلیون دلار ارزش دارند. در عین حال، یورو ۲۰ درصد از سیستم پولی سنتی را تشکیل می دهد. در هر دو مورد، پس از دلار آمریکا در رتبه دوم قرار دارد و می تواند برای مدتی در این موقعیت باقی بماند. هانسن توضیح داد که بازار استیبل کوین با دلار شروع شد و توضیح داد:

“نقدینگی باعث ایجاد نقدینگی می شود.”

به دلیل نقدینگی پایین بازار، کاربران استیبل کوین یورو با ریسک و هزینه استفاده بیشتری روبرو هستند.

مرتبط: مدیر عامل Circle به کنگره درباره سناریوی سقوط برای دلار آمریکا هشدار داد

با این حال، هانسن گفت که بازار سرمایه کریپتو به طور کلی “در حال حاضر از سفته بازی به سودمندی در حال حرکت است.” هانسن گفت که استفاده روزافزون از استیبل کوین‌ها برای مواردی مانند حواله‌ها و تراکنش‌های تجارت به کسب‌وکار این را نشان می‌دهد و کاربران می‌خواهند از آنها در ارز خانگی خود برای این اهداف استفاده کنند. ادغام استیبل کوین یورو در سیستم های پرداخت موجود اروپایی نیز استفاده از آن را تسهیل می کند.

امور مالی غیرمتمرکز نیز با استفاده از دنیای واقعی مانند وام خودرو که به ارزهای محلی ارائه می شود، از این روند پیروی خواهد کرد. او توضیح داد که این یک استخر نقدینگی منطقه ای تر ایجاد می کند.

مقررات ترانزیت بازار ارزهای دیجیتال (MiCA) مقررات اتحادیه اروپا را شفاف می کند. هانسن افزود:

حتی می توانم بگویم مشوق های نظارتی.

بازار استیبل کوین یورو در حال حاضر تحت تسلط پنج توکن است، از جمله یورو کوین Circle (EUROC) که در ژوئن ۲۰۲۲ معرفی شد. هانسن گفت، Circle برای دریافت مجوز در فرانسه برای تبدیل EUROC به یک “توکن پول الکترونیکی کاملا سازگار” درخواست کرده است. گفت.

مجله: وام مسکن با ارزهای دیجیتال به عنوان وثیقه: آیا خطرات آن بیشتر از پاداش است؟نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا