اخبار ارز دیجیتال

تیم اویلر این موضوع را رد می‌کند که کارآگاهان زنجیره‌ای در پرونده هک مظنون بودند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

محققان ادعا کردند که آنها به عنوان مظنون مورد هدف قرار گرفتند زیرا آنها یک مخزن امنیت رمزنگاری در GitHub داشتند.

ما معتقدیم که کاربر مستعار توییتر و محقق بلاکچین افسر یادداشت ممکن است مظنون به هک ۱۹۵ میلیون دلاری Euler Finance بوده باشد. در یک موضوع توییتری در ۴ آوریل، محقق امنیتی گفت: “در این مورد، طبق معمول، من مظنون بودم.”

تیم اویلر مظنون بودن یادداشت افسر را تکذیب کرد، در عوض مدعی شد که محققان در تحقیقات نقش مهمی داشتند.

Officer’s Notes، همچنین به عنوان Officer Shia شناخته می شود، یک محقق امنیتی، وبلاگ نویس و حسابرس برای شرکت امنیتی بلاکچین Pessimistic، بر اساس بیوگرافی توییتر یک کاربر است. پست وبلاگ آنها در وب سایت رسمی بدبین است. این پست برجسته است و شامل بحث های مفصلی در مورد این موضوع است. ما همچنین یک مخزن Crypto Op Sec Self Guard GitHub با ابزارهای حفظ حریم خصوصی برای کاربران کریپتو نگهداری می کنیم.

در یک تاپیک توییتری، Officer’s Note گفت که تیم اویلر آنها را «نیمه‌های شب» از خواب بیدار کرد و خواستار دسترسی به گزارش‌های داده حاوی آدرس‌های IP کسانی شد که به مخازن Op Sec دسترسی داشتند. یادداشت افسر پس از اینکه به او گفته شد “این داده ها برای تحقیقات مهم بود” با این درخواست موافقت کرد.

دفتر یادداشت با ابراز تأسف از انتشار این اطلاعات، آن را نقض حریم خصوصی خوانندگان خود دانسته است.

بنابراین اگر تا به حال با مخازن من کار کرده اید، امیدوارم این کار را تحت یک VPN انجام داده باشید. من نمی دانم چه اتفاقی برای آن داده ها خواهد افتاد. متاسف.

این وبلاگ نویس گفت که او ممکن است مظنون پرونده هک اویلر در نظر گرفته شود، اما به این ایده اعتراض کرد زیرا او برای ارتکاب چنین جنایتی بیش از حد مشغول بود.

“اگر بخواهم پروتکل ها را هک کنم، آیا در سال سوم وبلاگ نویسی و کار هستم؟”

مربوط: پس از مذاکره با هکرها، Sentiment 87 میلیون دلار بازیابی کرد

در گفتگو با کوین تلگراف، یکی از نمایندگان اویلر گفت که یادداشت افسر هرگز مشکوک نبود و تیم بعداً از همکاری آنها در این پرونده تشکر کرد:

“در زمانی که تحقیقات مشکوک شد که برخی از ابزارهای امنیتی او توسط مهاجمان برای فرار از شناسایی استفاده می‌شوند، او از یک افسر سیا کمک گرفت. ، حتی با وجود اینکه او به طور ناخواسته از لیست مکاتبات اولیه خارج شد.”

Euler Finance در ۱۳ مارس قربانی یک سوء استفاده از وام فوری شد. این حمله بیش از ۱۹۵ میلیون دلار رمزارز را به سرقت برد. در ۲۰ مارس، مهاجمان تلاش کردند تا مذاکراتی را با تیم اویلر برای بازگرداندن وجوه دزدیده شده آغاز کنند. در ۱۸ مارس، آنها نامه عذرخواهی را در شبکه اتریوم ارسال کردند. […] متاسف. “

عذرخواهی علنی استثمارگر اویلر. منبع: Ethereum Transaction Hash.

مهاجمان تمام وجوه قابل بازیافت را تا ۴ آوریل پس دادند.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا